מעבדות לעבדות גרועה יותר…

מגיע רגע שבו אדם צריך להתעורר ולשאול שאלה פשוטה, למה? למה אנחנו משלמים כל כך הרבה עמלות? מי קבע? האם אין רגולציה על המערכת הבנקאית? מה קרה כאן? כמה לוביסטים שיגעו את נבחרי הציבור, כן אותם אלו שאנו בוחרים על מנת שייצגו אותנו, והם במקום לדאוג לנו זנחו אותנו לאנחות ונתנו לבנקים להמשיך לשחוט אותנו בעמלות.

אז במה מדובר? אלו לא רק העמלות, מה עם הריביות המוטרפות על האוברדרפט? מה קורה עם כל התשלומים עבור השירותים השונים? ובעיקר מה עם הריביות על המשכנתאות? אז זה ככה, אנחנו נותנים לבנק כסף, הוא מלווה לנו אותו ואז אנחנו צריכים לשללם עליו עשרות אחוזי ריבית, ובחסות מי? המדינה! כן, שלא תהיה טעות את השוד הזה מממנת המדינה, באזלת ידם של נציגנו, ובביטול העצמי שלהם אל מול פני ההון והלוביסטים הרבים שמקיפים אותם וגורמים להם לאבד את רצונם לשרת אותנו הציבור הבוחר.

אז מה כל כך מרגיז אותי, מרגיז אותי שיעקב פרי, מוכשר ככול שיהיה מקבל 800,000 ₪ או במילים שמונה מאות אלף שקלים חדשים טבין ותקילין כבונוס! עוד יותר מרגיז אותי, שהוא לא היחיד אלא ישנם עוד רבים שחוגגים על חשבוננו. אמנם בשלב זה הוא היחיד ששמו עלה כי הוא בעל פרופיל גבוה. וברור לי כי פרי אינו אשם ולא אותו צריך לתקוף, הוא מהווה את הסימפטום. את מי שצריך לתקוף זה את נציגי הציבור שמרשים להוללות כזו להתרחש בזמן ששליש מכול ילדי ישראל נמצאים מתחת לקו העוני!

אז ממש לפני חג הפסח בואו ונפרוט את הבונוס הזה למען נבחרינו, על מנת שיבינו מה קורה ואיפה אנו חיים אז הנה מה שיכולים לעשות 800,00 שקלים:

1. 210 עובדים ועובדות בשכר מינימום לא מרוויחים סכום זה יחדיו בחודש

2. עובד/ת שמרויח/ה שכר מינימום יזדקקו לכ-18 שנות עבודה על מנת להרוויח סכום זה

3. סכום זה יקנה סל מצרכים לכל הפסח לכ-1500 משפחות

4. ניתן לקנות שתי דירות 3 חדרים בחיפה ויישאר עודף…

5. ניתן לקנות שתי דירות בבאר שבע ויישאר יותר עודף…

6. בתל אביב ובירושלים על מנת לקנות דירת 3 חדרים יש להוסיף כמאה אלף שקלים

אז תסבירו לי נבחרינו, האם זה צריך להיות המצב? מה נאמר הפסח הזה, שהוציאנו מעבדות לעבדות גרועה יותר?

לי כבר נגמרו ההסברים…

חג לא כל כך שמח להרבה מתושבי מדינת ישראל.

הני

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • עידו לם  ביום מרץ 30, 2010 בשעה 11:51 am

  כול החלאות שמוצצות את דמנו ודואגים לעצמם לג'ובים מפוצצים.

 • מוני יקים אנטיציוני  ביום מרץ 30, 2010 בשעה 12:25 pm

  שעובדת בשיטות המאפיה הסיצילאנית לבניית פירמידות ומאורות מגורים לפרענקים .

  שסופם של הגזענים האשכנזים יהיה כסופו של פרעה .

 • שאול  ביום מרץ 30, 2010 בשעה 12:49 pm

  הקפיטליזם הגרמני והעולמי הם מחולי השואה שכן ללא תמיכת הקפיטליזם בנאציזם ובפאשיזם, היטלר מעולם לא היה עולה לשלטון. זאת ועוד, צבועים אלה לא מזכירים את שיתוף הפעולה של הבורגנות האמריקאית, הצרפתית והבריטית בהשמדת היהודים. האמריקאים והבריטים סירבו בעקביות להפציץ לא רק את מחנות ההשמדה אלא אפילו את פסי הרכבת שהובילו אליהם – מה שבלי ספק היה מעכב את ההשמדה, ומציל רבבות של יהודים אם לא מאות אלפים. האמריקאים והבריטים סירבו בעקביות גם לקלוט פליטים יהודים בארצותיהם. למזלם של היהודים עמי אמריקה הלטינית, איראן וצפון אפריקה, כלומר מדינות "פחות מתפתחות", קיבלו יהודים רבים – מה שמוכיח את הריקבון המוסרי של המדינות הקפיטליסטיות "הנאורות והמתקדמות".

  מרבית יהדות אירופה לא ניצלה על ידי האמריקאים, הבריטים והקפיטליזם אלא על ידי ברה"מ, הצבא האדום והקומוניזם: כאשר הגיעו לאזני החיילים הרוסים מידע על הזוועות שביצעו הנאצים במחנות ההשמדה הדבר הנחיל בהם להט קרב וחיזק משמעותית את שנאתם לצורר הנאצי. המרקסיזם חינך בעקביות נגד האנטישמיות, והמדינה הסובייטית ביטלה את כל החוקים האנטישמים של הצאר. חייליו הגנו גם בחירוף נפש על יהודים מפני פורעים אנטישמים תומכי הריאקציה של הצאר. ידועים היטב גם הסיפורים על חיילים רוסים, ששיחררו את מחנות ההשמדה, והפכו בעקבות מחזות הזוועה לנחושים הרבה יותר. ישנם עדויות רבות, ששנאתם של החיילים הרוסים לגרמנים בכלל, הייתה אף עזה יותר משנאתם של יהודים רבים. היחס של הרוסים לחיילים הנאצים לדוגמא, שנפלו בשבי בזמן המלחמה, היה קשה ביותר, וישנם עדויות רבות, שהוא היה הנוקשה ביותר, אפילו יותר מאלה של חיילים יהודים בצבא הרוסי.

  אלמלא השתלטות הסטליניזם, האנטישמיות היתה נעלמת ברובה מרוסיה ומאוקראינה. בכל מקרה, העזרה הסובייטית ליהודים התבטאה לא רק בלחימה אלה גם בפינוי של קהילות יהודיות שלמות מאימת הצורר הנאצי, שעמדו תחת סכנת השמדה, כגון הפינוי של קהילת לטביה מריגה. למעשה היהודים שנשארו היו אלו שבחרו להישאר מסיבות שונות, תוך שהם לקחו את האחריות על כך ונטלו את הסיכון על עצמם. בנוסף לכך, רוב רובם של היהודים מהחלקים האירופיים, שעמדו בסכנת השמדה, הועברו למזרח ולחלקים האסייתיים של ברה"מ, שם הם היו בטוחים מאימת הגרמנים, ולכן ישנם בקהילות היהודיות האסייתיות יהודים רבים ממוצא "אירופי-אשכנזי". בניגוד לתעמולה הליברלית-פשיסטית, הייתה ברה"מ הקומוניסטית המדינה הכמעט יחידה באירופה, שעשתה את כל אשר ביכולתה להציל יהודים, ופעמים רבות היא עשתה זאת גם למרות יחסה של האוכלוסיה המקומית האנטישמית ברובה ליהודים.

  עדיף נאצים מקומוניסטים

  לאחר תבוסתם של הנאצים לקחו האמריקאים על עצמם את שיקומם של מחוללי החורבן, קרי הקפיטליזם הגרמני-המערבי, ואילו תיאומיהם הסיאמיים הסטליניסטים השתלטו על גרמניה המזרחית. בשל לחץ האומה האמריקאית, מקבלי ההחלטות בארה"ב הצהירו על מדיניות של דה-נאציפיקציה: להדיח ממשרות ממשלתיות את כל החברים במפלגה הנאצית ולהעמיד לדין את כל הנאצים שהיו מעורבים במעשי זוועה.

  האמריקאים חשבו בתחילה להחליף את הנאצים באנשים שהתנגדו להם. אולם עד מהרה גילו האמריקאים שהמשימה הנאורה הזאת איננה קלה כלל ועיקר: הסתבר להם שעיקר המתנגדים לנאצים בגרמניה היו הקומוניסטים! בשאלה מה עדיף – נאצים או קומוניסטים, לאמריקאים ולבריטים תמיד היתה תשובה ברורה: הנאצים! הרי הסיבה לכך שהבריטים בתחילה תמכו בהיטלר ואף נתנו לו להשתלט על צ'כוסלובקיה ולהתחמש, היה חלומם הרטוב, שהוא ילחם עבורם בקומוניסטים. הבורגנות הבריטית לעולם לא הייתה נותנת לגרמניה הדמוקרטית להתחמש, כיוון שגרמניה זו יכלה להיות קומוניסטית.

  זאת הסיבה שמתוך שלושה מיליון גרמנים, שהואשמו במעשי זוועה ובנאציזם, רק כאלף וחמש מאות קיבלו עונשים משמעותיים. עוד כחצי מיליון קיבלו קנסות ועונשי מאסר קצרים. לעומתם העדיפו האמריקאים לעזוב את הנאצים לנפשם, בעוד את הקומוניסטים, שסייעו בניצחון על היטלר, הם רדפו ללא רחם בסיועו הנדיב של סטלין. הנאצים הורשו להמשיך בחיים הפוליטיים, ורבים מהם הצטרפו למפלגות הגדולות: המפלגה הנוצרית-דמוקרטית והמפלגה הסוציאל-דמוקרטית.

  תחת הקנצלאר הראשון אחרי היטלר – קונרד אדנאואר – איש המפלגה הנוצרית-דמוקרטית, פעלו נאצים גמורים בדרגים בכירים ביותר. ביניהם מכחישי שואה בראש חוצות ובלי בושה – רק שנים ספורות אחריה, כשבאירופה עדיין מסתובבים פליטי שואה רבים, וכשזיכרון השואה ואובדן יקיריהם בוער בזכרונם. אדנאואר עצמו לא חסך בביטויים אנטישמיים והיו ביומנו אזכורים רבים על היהודים ששולטים בבנקאות העולמית. עם איש זה וכנופייתו הקפיטליסטית עשתה ממשלת בן גוריון עסקאות אפלות כשבתמורה לדמם של היהודים היא קיבלה סיוע כספי נדיב ממשלת גרמניה.
  .
  סוף דבר: מיתוס מול מציאות

  לסיכום, המצב גם לא יכול הייה להיות אחרת, שכן הנאציזם הנו מוצר מופת של חברת האיוולת הליברלית-קפיטליסטית, ופסגת היצירה שלה, שכן גם השואה התנהלה על פי כל כללי התאגיד, וחוקי השוק הקפיטליסטי החופשי. וכך כדי להגביר את היעילות הכלכלית, השתמשו הגרמנים בבני אדם כבסחורה, וליתר דיוק כחומר גלם לייצור סחורות כאלה.

  אגב, לדעתי הייחודיות של השואה טמונה דווקא בגורם הליברלי-קפיטליסטי שלה, ולא רק במימדיה, בטוטאליות ובפאנטיות שלה, שכוונה כלפי העם היהודי, כלומר בעיקר ביישומה על פי כל כללי וחוקי השוק החופשי, ובהיותה תוצר שלו, שכן שואה ורצח-עם התקיימו לא רק אצל יהודים, וגם עמים אחרו עברו טראומות דומות, הגם שבעוצמה פחותה יותר, כדוגמת הארמנים, האידיאנים ועוד.

 • מוני יקים אנטיציוני  ביום מרץ 30, 2010 בשעה 4:21 pm

  והבין שעבור הציונות צמיחת הפאשיזם והנאציזם זה מכרה זהב שיש לנצלו עד תום.
  בעיקר כדי להתפטר ממיליוני כוזרואשכנזים אוסטיודים שהיו אנטיציונים שדחו את הציונות בשל חוסר ישימותה ובשל חוסר נכונותם להגר לארץ אזיאטית מוכת מלריות ולהכנס לעימות לא רק עם האנופלס אלא גם עם העם הפלסטיני.
  וכך זמם ב'ג שיוכל להשתמש בנישארים ולהכפיפם לאג'נדה הציונית תוך הפיכת הסבל של המושמדים למכונה מדפיסת דיביזים וריגשי אשמה נוצריים כל הדרך לבנק.

  בחורבן הציונות ננוחם

  כי על העם היהודי להפרד לנצח מהאשכנזים .

 • אזרח.  ביום מרץ 30, 2010 בשעה 4:28 pm

  לשלוט ברבים.כבר הסבירו רבים (נביאים,מדינאים,מלכים,פילוסופים,וכד') איך המעטים מצליחים פעם אחר פעם לשעבד את הרבים למאוויים ולרצונות שלהם.המצב כיום (למרות ה"התקדמות" האנושית בהרבה תחומים) לא השתנה הרבה.העבדות לבשה צורה אחרת.בעבר העבדות היתה מוחשית יותר.בעבר האדון ירד לשוק ובחר את העבד שלו.שם עליו שלשלאות,ושלח אותו לעבוד במטעים שלו.העבד ידע שהוא עבד. ולכן העבד מרד ,ואף ביצע כמה מהפכות. זה היה מצב לא נוח עבור האדון.לכן האדון התחכם.האדון יצר שיטה מתוחכמת הנקראת "דמוקרטיה" .בשיטה הזו האדון הוריד את השלשלאות מעל העבד ,ושלח אותו ,את העבד, בכבודו ובעצמו ,לכיכר השוק ,כדי שהוא,העבד,יבחר את האדון שלו מתוך כמה אדונים המופיעים מולו.כך העבד חושב שהוא בשליטה,ואינו מתנגד להמשך העבודה במטעי האדון. האדון מאושר. לא משנה לו השיטה. הוא נשאר אדון. וגם העבד מאושר . הנה.הוא שבחר.הוא שבחר את האדון שלו.

  העם הפך לעם האווילים.

  http://www.notes.co.il/hani/44585.asp

  לאחר שהאדון השתלט על המערכת הפוליטית ,האדון השתלט גם המערכת הכלכלית.האדון יודע שמי ששולט על הכספים הוא האדון האמיתי.בדיוק כמו שאמר מאייר רוטשילד.
  "Give me control of a nation's money
  and I care not who makes the laws."

  המערכת של כסף כחוב היא מערכת שליטה מוסווית ומעולה.

  http://ecowiki.org.il/index.php?title=%D7%9B%D7%A1%D7%A3_%D7%9B%D7%97%D7%95%D7%91_%28%D7%A1%D7%A8%D7%98%29

  http://www.emetaheret.org.il/2008/11/18/money-as-debt-%D7%AA%D7%A8%D7%92%D7%95%D7%9D-%D7%9C%D7%A2%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%9B%D7%A1%D7%A3-%D7%9B%D7%97%D7%95%D7%91/

  http://www.youtube.com/view_play_list?p=879A14495D29C64F

 • עובר אורח  ביום מרץ 30, 2010 בשעה 6:00 pm

  אם שלושת הכותבים מאחרי מייצגים את צבא מהפכת העתיד. אם תשובה זה פרנק מנוצל והזונה הרוסיה אשכנזיה מנצלת לאשכנזי תשובה ולאדונים האשכנזים מש"ס ולאשכנזיים הפרסיים דן חלוץ וקצב עתיד מפואר. לפי קרל היהודי אשכנזי דת וההסתה הגזענית בפי סוכני ושכירי ההון הם כלי שליטה בו נטחנים השכירים הדפוקים. ליצנים אומללים מדגימים זאת באינטרנט.

 • הני  ביום מרץ 30, 2010 בשעה 6:22 pm

  במקום להיות מליץ ישור או עוקם, חווה דעתך על הנושא…אל תתימר להיות המצפון של המהפיכה או מליץ היושר שלה. הייתי שמח לשמוע מה יש לך לומר לגופו של עניין ולא לגופם של הדוברים.
  הני

 • יורם  ביום מרץ 30, 2010 בשעה 6:57 pm

  . . .עוד אפשר להשיג דירת שלושה חדרים באזור נוה שאנן/שפירא שבדרום תל- אביב. אבל לא לעוד הרבה זמן . . .
  בני הותיקים כבר ברחו מאימת ההזנחה והסטריאוטיפים ועכשיו תור הנדל"ניסטים להרוויח. המתיישבים החדשים יהיו בני דמותו של יעקב פרי ושות' ובניהם . .

 • מוני יקים אנטיציוני  ביום מרץ 30, 2010 בשעה 7:16 pm

  בין אשכנזים לניצול וניחשול מעמדי המסליל באופן גזעני לבנים למעמדות על ושחורים לפריפריות כמגן אנושי .
  אז רק טיפש בריבוע יכול להתעלם מהחפיפה ולרחות בנקיון כפיו.

  כי שני עמים אויבים אנו גם אם הני מתנגד להגדרה !

 • עובר אורח  ביום מרץ 30, 2010 בשעה 7:33 pm

  אני מודה לך על קיום בלוג ואתעצב כשיאבד בקרוב

  אני חי כאן, חצי שכיר חצי קימלאי. נגנבתי נגזלתי ונישדדתי. להוציא מחשב זה הרבה חפצי נוי ושימוש שיש לאזרח ממוצע בישראל אין לי בכלל מה שכתבת נכון ומדויק, אז מה עושים?
  .
  הגזל ימשיך כי מי שדברתי עליהם והדומים להם אינם מסוגלים לבנות ארגוני עובדים או ארגוני עשוקים הם מסוגלים רק להרוס להשמיד ולקלקל ולפרק או כן וגם לבקר.

  עוד עובדה אמיתית. מי שיצא לגימלה היסתדותית בחוזה קיבוצי בועד מפעל בועד ארצי בהסתדרות חיה. יצא הרבה יותר טוב ממני. מי שהרס והרס והרס ולא בנה כלום במקום זה אנשים כמו אלו שדברתי אליהם וזו עובדה לעניים 100% עובדה לעניין

 • מוני יקים אנטיציוני  ביום מרץ 30, 2010 בשעה 7:52 pm

  מה הקשר מאלט של נשר לך בבקשה לים המלח ותרווה !

 • סתם אדם  ביום מרץ 31, 2010 בשעה 10:02 am

  לעניות דעתי, זה הבסיס לרוב העוולות של התאגידיל הגדולים.
  ביום שבו המחוקק ישלול את רשיונה של חברת ביטוח (גם אם באופן לא אופן, כך שהשלילה תבוטל אחרי שבועיים בגלל בירוקרטיה), במשך אותה תקופה, חברת הביטוח המדוברת תסבול קשות. אתה היית מחדש ביטוח רכב/דירה בחברה שהממשלה עומדת אולי לסגור?
  אחרי שחברות הביטוח יתיישרו על עצמן וישלמו למבוטחים מה שמכיע קודם וישאלו שאלות אח"כ, אפשר יהיה להמשיך עם שאר פושעי שיטת מצליח.

  באופן אישי, אני מאמין שאחרי שחברת ביטוח גדולה תאבד את הרישיון בגלל טריק של שיטת מצליח (ולו לחודש), כולם (כולל הבנקים) יעברו להקשב.
  זה מה שקורה כשבעל הבית "משתגע" / מגיע שריף חדש לעיירה.

 • עובר אורח  ביום מרץ 31, 2010 בשעה 5:25 pm

  אנחנו הכותבים קובעים את המנגינה את טון הדברים וכותבים את התווים אתה רק מנסה לשרוט את התקליט שמכוון את חייך. בלי תקליט לשרוט אתה לא קיים. בלי מגינה להפריע אין לך שום נוכחות בשום מקום. אתה אינך יוצר כלום כמו ראי סתם חתיכת זכוכית שמגיבה לחיים שהיא לא חיה. אתה מגיב כמו חרה על הכביש לנעליים שדורכות עליו ומתאים עצמו לצורת הסוליה הרומסת אבל תמיד מסריח. מי מכוון את חיי מי? מי מוביל את מי? מי נעלם בסוף המשחק החרה או הסוליה?. מי נשאר בסוף התווים או הקול שהשמיע כסא חורק או מה שישב עליו? או זבוב שהשמיע קול בזמן הנגינה. מי מכוון את מי האדם או הראי? מי מעצב את מי ובסוף הופכו לעפר נידף ברוח החרה או הסוליה.

 • מוני יקים אנטיציוני  ביום מרץ 31, 2010 בשעה 6:09 pm

  השימוש המרובה שלך בחרה מעיד רק על עצמך.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: