מה קורה?

אני לא יודע בדיוק מה קורה? וזה מלחיץ אותי! הכמה ימים אחרונים היו יותר מידי אפילו בשבילי! אז מה אתם אומרים נו שנשמע אתכן ואתכם….הצעה: רוצים קמפיין, הנה לכם, הרי אנו משלמים על הרכבים של כל חברי הכנסת והשרים, אני מצי שכולם, מלבד לאלו שיש להם סיכון בטחוני, שיסעו בתחבורה ציבורית רגילה מבלי להגיד מתי ואיפה במהלך חודש, נראה אז את חבורת הדבילים הזו!

החיים בקקט, כן אני יודע, אני צריך לשתוק, אבל אני לא! אני יודע, אני מרצה בבינתחומי, ויש לי משכורת, ואני גם גר בתל אביב, אבל זה לא מונע ממני להביט עם כל מה שקורה כאן ולתהות, האם הגענו לפי התהום או עדיין לא…

מה היה לנו? ובכן, שוב גנבו אותנו ב"תוצאת כדורגל" 2:1 כאשר שניים נמנעו, והפעם גנבו אותנו ב-700,000,000 שקלים! כן שבע מאות מליון  שקלים!!!! ועדת הכספים החלטיה להוסיף לתקציב הביטחון את הסכום המפחיד הזה, בהצבעה של 2 נגד אחד, המתנגד גומס שטען כי לא הצביע בעד כי סרבו להגיד לו למה נותנים את הכסף ומאיפה לוקחים את הכסף…מה קורה? מפחיד!

דבר שני שקרה הוא שאיש אחד, מדהים! התחיל אי שם בדרום הארץ, בדימונה, מרד! כן ג'קי אדרי החל לאגד את תושבי דימונה למרד תשלומים נגד חשבונות המים. נכון שצילנו בפרדס חנה ועוד מקומות, קשה להוריד ניידת שידור לדימונה, והחברה של פרדס חנה "יושבים יותר טוב בחדשות הערב" מאשר כמה לוחמים בדימונה, אבל האיש המדהים הזה שבר את ראש הממשלה גקי והחברים בדימונה לא משלמים חשבונות מים מזה חצי שנה. ג'קי בעיני מסמל את כל היפה במדינה, הוא ממש "פלפל הארץ" (זכויות לשגיא אבודרהם), הוא הבין שמנסים לגנוב לנו את הזכות הבסיסית למים, אחד משני הדברים בלעדיו אין קיום אנושי, רק שלא יתחילו לקחת כסף על האויר! וג'קי כן אתה, וחברי מדימונה הורדתם את ביבי על הבירכיים, בתצוגה מבישה אתמול, שוב תקע ביבי סכין בגבו של שטייניץ (שהתעלף ואושפז במהלך ביקור בלשכת נתניהו), והוריד את מחירי המים והדלק.

סיפור הדלק הוא מעניין, למי שלא יודע בישראל מחירי הדלק הם מהגבוהים בעולם. אני בעד מחירי דלק גבוהים, אני שונא לנהוג אוהב יותר תחבורה תיבורית ואופניים, אבל בכל העולם במקום בו מחירי הדלק הם גבוהים יש תחבורה ציבורית נורמלית! האמירה מי שיקר לו הדלק שיסע בתחבורה ציבורית היא מטומטמת! רק אידיוט יכול להגיד כזה דבר. רוצים קמפיין, הנה לכם, הרי אנו משלמים על הרכבים של כל חברי הכנסת והשרים, אני מצי שכולם, מלבד לאלו שיש להם סיכון בטחוני, שיסעו בתחבורה ציבורית רגילה מבלי להגיד מתי ואיפה במהלך חודש, נראה אז את חבורת הדבילים הזו! אני רוצה לראות כיצד יראו ישיבות ממשלה, או כנסת, שני שליש לא מגיעים היום ויש להם רכבים ודלק שאנו מממנים, אז בתחבורה ציבורית אף אחד לא יגיע….והבדיחה, אף אחד לא יודע להיכן הולך כל המיסוי על הדלק, בטח חלק מאותם 700,000,000 שקלים שקיבלו בבור השחור שנקרא משרד הביטחון!

ולי יש פתרון קטן ופשוט לבעיה! כל המיסים שנלקחים מאיתנו על הרכבים, כידוע אנו משלמים כ-128% מיסי קניה על כל רכב חדש בישראל, כל המיסוי על הדלקים לרכב, כל אשרות הרישוי דוחות התנועה וחנייה נחשב כמה זה יוצא בשנה, ונחייב את חברי הכנסת והממשלה להשקיע את כל הסכום בתחבורה ציבורית. תאמינו לי תושך 3 שנים אחלה רכבות עיליות ותחתיות ואוטובוסים כמו שעון ואף אחד לא ישתמש ברב! אז במקום לדבר שטויות תעשו משהו, בוגדים!

ואיך אפשר בלי לדבר על מיסוי ישיר ועקיף….הרבה מילים נזרקו בשבוע האחרון, רבות מהן לא ברורות חכמים הציעו למסות את המוצרי היסוד ולתת את הסבסוד ישירות לנזקקים, כאילו הדרים בקיסריה קונים לחם אחיד, ושותים לבן לא. בוקר….הנה הסבר פשוט על מיסים ישירים ועקיפים. מיסוי אמור להיות פרוגרסיבי, מה זאת אומרת? מי שמרויח הרבה ישלם הרבה מס, ומי שמרויח מעט ישלם מעט מיסים. לדוגמא: אדם שמרויח 20,000 ש"ח ישלם 55% היינו ממשכורתו ינוקו 11,000 ש"ח ועדיין הוא ירויח יותר משכר של משפחה ממוצעת של ארבעה בישראל, לעומתו אדם שמרויח כ-4,000 ש"ח, שזו בערך משכורת מינימום בישראל היא נמוכה יותר אך ניחא, ישלם רק 7% מס, היינו 280 ש"ח, ובסך הכול יבא לביתו כ-3720 ש"ח. זהו מיסוי פרוגרסיבי והוא יעיל וטוב להורדת הפערים. לי אין שום בעיה שימסו כל מי שמרויח מעל סכוםפ מסוים ב-60% מס ומתחת לסף מסוים אנשים לא ישלמו מיסים ואף יקבלו השלמת הכנסה.

הבעיה מתעצמת כאשר מעלים מחירים של מוצרי יסוד, וזוהי צורה של מיסוי עקיף, היינו, לא משנה מי אתה ומה אתה כולם משתמשים במוצר זה וכולם עניים ועשירים ישלמו עליו אותו הדבר! טמטום אמרנו כבר?!@# אז בואו ונראה מה קורה, מים מוצר יסוד? אכן כן, כמו לחם, דלק גז ועוד. כאשר מעלים את המחירים של מוצרים אלו מה שקורה הוא שכולם אבל כולם משלמים אותו מחיר עבור המוצר, מה שאינו הוגן, ועניים ועשירים ממוסים מיסוי עקיף שווה! דוגמא, ננחי ואדם מרויח 20,000 ש"ח ומישהו אחר 4,000 ש"ח לאחד יש כ-11,000 ש"ח נטו ולשני כ-3,700 ש"ח נטו, אך שניהם ישלמו את אותו מחיר על ליטר דלק, ליטר מים ולחם! אבסרד! היינו המיסוי העקיף בעצם פוגע  יותר בשכבות החלשות ומרחיב את הפערים בין עשירים לעניים! הוא בעיקר פוגע בשכבת הביניים, מדוע כי הוא מצמצם באופן ניכר את המשאבים הפיננסיים שלהם ומוריד אותם ממעמד ביניים למעמד נמוך. זהו תהליך שבסופו נמצא את רובנו הופכים לעניים או חסרי יכולת! מה קורה כאן…? מפחיד….

כמובן לסיום לא ניתן בלי מצרים והגז. אז מוברק עזב/ברח, תלוי את מי שואלים…לדעתי הוא שיחק אותה, הונו נעמד בסכומים דימיוניים, כ-70 מיליארד דולר! אני רושם מספרחית 70,000,000,000 $ מה זה? זה אומר שאם הוא שלט במצרים כ-30 שנה בכול שנה בממוצע הוא הצליח "להשתכר" על חשבון עמו כ-2 מיליארד דולר!!!! מספרית 2,000,000,000 אין כאלו דברים. נכון בישראל ין כאלו סכומים, אך גם לנו יש איזו שהיא שכבה שעושה מיליארדים ובסוף אני יושע שהם יקחו את הרגלים וילכו מכאן – ראו מקרה לבייב, אעלק יותר טוב למיסים שלו יענו הקלות במס….שמעתי עליו…אז לכמה חברים שלי ממאבק סוציאליסטי יש פתרון, או אולי עלי לומר תרפוה למכה…והפעם במצעות תמונה, לגזור לשמור ולהפיץ! שבת שלום!

 

לחשוב על זה טוב טוב לפני שגם אצלנו מישהו יברח עם כמה מיליארדים של דולרים על חשבוננו

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • רני  ביום פברואר 11, 2011 בשעה 3:53 pm

  1. לא רק לבייב, גם תשובה, כנראה, ייתכן,כבר בעצם בחו"ל. כנ"ל עופר.

  2. בנושא התחבורה הציבורית אני עבד לרגליך.

  3. לדוגמה:ביטחון? תקציב ביטחון? נושא התחבורה הציבורית הנו נושא הביטחון החשוב ביותר שניתן בכלל לחשוב עליו. ראה הפקקים בתל-אביב ראה הפקקים בכל הארץ. אם לא יצליחו בעזרת תחבורה ציבורית יעילה באוטובוסים להוריד את העומס בכבישים במלחמה ובטילים הכל יתקע. זה חיוני גם לפנות גם להוביל גם לתקשר אבל הפושעים הללו לא מסוגלים לחשוב על דבר כזה.

  • hani24  ביום פברואר 11, 2011 בשעה 6:43 pm

   רני אכן כן, המפחיד הוא שבסופו של יום מה שיקרה הוא שרק נעמוד כל היום בפקקים!

 • מיכאל מירו  ביום פברואר 11, 2011 בשעה 6:02 pm

  אתה צודק לחלוטין המאבק האמיתי צריך להיות למען תחבורה ציבורית טובה, יעילה ומבחינתי בחינם. תן לכל המפגינים שינהגו ברכבים הפרטיים ובמיסים שהם ישלמו יממנו לנו האנשים הפשוטים נסיעה חינם בתחבורה הציבורית…
  וקצת יותר ברצינות כבר שנים אני תובע ממקבלי ההחלטות לפעול בראיה מערכתית. לצערי השיטה אצלנו מאפשרת לשני מוקדי כוח לא נבחרים פקידי האוצר והפרקליטות לנהל לנו את החיים. ברור שמקבלי ההחלטות אשמים בכך וקונים זאת ביושר, אבל כמי שמכיר את העניין מקרוב הפקידים האלה הם בעלי עוצמה אדירה ויש להם שיטות משלהם לתפוש את הפוליטיקאים במקום הרגיש בגוף. הגיע הזמן להוריד להם לפקידים האלה את האוויר, גם במכונית הפרטית צריך למלא אוויר רק לפי המידה אחרת…
  ראה מאמר שלי בסוגיה הזו, אחד מני רבים
  http://cafe.themarker.com/post/2020081/

  • hani24  ביום פברואר 11, 2011 בשעה 6:43 pm

   מיקי חברי הטוב אכן כן, אתה בין היחידים שמדברים על הנושא שנים, וחבל שלא מקשיבים למרות שבכל פעם מתברר כי אתה צודק….

 • סתם אדם  ביום פברואר 11, 2011 בשעה 6:04 pm

  האמת, אין לי בעיה שברוני הגז יקחו 100% מהכסף אבל בתנאי (לא כל כך ריאלי) שהם לא יוציאו אגורה החוצה (מהארץ). מה שאומר שתי אפשרויות:
  1. ישימו את הכסף בבנק ויהיו מהריבית (כן בטח..)
  2. ישקיעו את הכסף באפיקים רוחיים יותר.

  אופציה 2 אומרת שהכסף יתגלגל בכלכלה שלנו ולפחות תאורטית, כל פעם שכסף מחליף ידיים, מישהו משלם מס. כך שכווולם מרווחים.

  ועכשיו לעצם הנקודה: אני, באופן אישי, תמים שכמוני, סומך על ה"ברונים" ועל רשות המס שיעשו שימוש טוב יותר בכסף מכל (רוב?) הפוליטיקאים שיושבים בכנסת. אבל זה רק אני.

 • Gali Weinstein  ביום פברואר 11, 2011 בשעה 6:34 pm

  לדעתי עם ישראל טיפש כי הוא בחר בליכוד ובממשלת נתניהו. הליכוד עובד על העם, פשוטו כמשמעו. הוא דואג לעשירים ודופק את העניים. הוא חובר עם הבנקים והריביות עולות, והאג'נדה שלו היא קפטיליזם אמריקאי ואנטי סוציאליזם. הקפיטליזם האמריקאי לא מתאים למדינה כמו ישראל. כאשר הליכוד בשלטון הפערים בין העניים לעשרים מעמיקים. ולמרות זאת דווקא העניים ומעמד הביניים שמרוויח מעט בוחר בליכוד. ואת זה אני לא מבינה. דווקא מפלגת העבודה (לא ברשות ברק כמובן שהוא כמו נתניהו בדיוק) תדאג לעניים ולחלשים.
  אני מקווה שהרוחות ממצרים ינשבו לעברנו ופשוט העם יצא להפגנות בדיוק כמו במצרים. שהממשלה תפחית את כמות השרים, שיקצצו מההנאות שלהם, שיקצצו מהפנסיות הענקיות של הבכירים ומכל השחיתויות. יש מאיפה לקצץ. במילא הכל כאן מושחת.

  • hani24  ביום פברואר 11, 2011 בשעה 6:42 pm

   גלי כהרגלך יותר מידי דטרמיניסטית יותר מידי כוללנית! ביבי הוא גם ראש הממשלה שלך! זכרי זאת, לא זוכר את ראשי מפא"י עושים דברים טובים יותר….גם לא ממשלת קדימה או העבודה ב-99….אז הבה ונראה הכול בעיניים קצת יותר נקיות (ולא שאני ליכדוניק…)
   לגבי רוחות מצרים זה הטור הקודם….

 • מוטי סגרון  ביום פברואר 11, 2011 בשעה 7:35 pm

  עדכון ממצרים (סוגר או פותח את הכול) "השלטון עבר לידי הצבא"
  מוברק התפטר מתפקידו
  וזה מזה"ת אחר. והאג'נדה החברתית תידחק הצידה כך היה וכך יהיה למרבה הצער

  • hani24  ביום פברואר 11, 2011 בשעה 7:39 pm

   אהלן מוטי, לא בטוח, אולי זה זמני עד לבחירות דמוקרטיות ראשונות…ואולי אז יזכו באחים המוסלמים…לא יודע מה יהיה אבל שינוי כזה מביא פתח לשינוי, ולא את המצב הסטגנטי שהיה עד כה….אל תמהר להסיק מסקנות!

 • אוריאל  ביום פברואר 11, 2011 בשעה 9:10 pm

  הני, מסכים לחלוטין עם עמדתך בנושא המיסים, העלאת תקציב ביטחון מגוחך שתמיד לא ידוע לאן הכסף הולך…

  עם זאת, אמירה כמו "להלאים את הגז" מפחידה אותי מאוד, ואפילו מכעיסה אותי. כאשר יזם חותם על הסכם עם ממשלת ישראל, זו לא חוכמה להשאיר את אחוז המס נמוך רק במעמד החתימה ורק עבור מיזמים שנכשלים ולא מתחילים להכניס כסף – ואחר כך להעלות רטרואקטיבית את אחוז המס רק על המיזמים המצליחים. כלומר, שינוי הכללים בדיעבד רק איפה שניתן להרוויח כסף, ככה בדיוק מאבדים את היזמות ומפחידים יזמים עתידיים מלהשקיע בתשתיות וביוזמות בגבולות ישראל.
  כן כן, היזמים אינם השטן הקפיטליסטי בהתגלמותו, אלא במקרים רבים יוצרים מאות ואף אלפי מקומות עבודה, מגדילים את הצמיחה ומשפרים את דירוג האשראי של ישראל כמדינה יצרנית ורווחית.
  לסיכום – הסכם שנחתם הוא קדוש בעיני, גם אם ניתן להרוויח המון מהפרתו וקביעת תנאים חדשים בדיעבד. גם אם "זה ממילא מיליארדרים, אין מה לדאוג להם.. בשבילם זה כסף קטן". יש בכך נזק

  • hani24  ביום פברואר 12, 2011 בשעה 9:11 am

   אני ממש לא מבין אותך אוריאל! בו נניח ויש מדינה אחרת, נאמר מצרים, והנשיא ומקורביו חותמים על חוזים שונים ומשונים שברבות הימים מכניסים להם כ-70,000,000,000 דולר !!! או במילים שבעים מיליארד דולר!!!!
   מה אתה בעצם טוען אומר שאני כאדם תבוני שרואה את אותו תהליך מתחולל כאן במדינה שלי אמור לעמוד מהצד ולהסכים לזה כי אתה חושב ש"הסכם שניתם הוא קדוש בעיני"? יענו צד אחד מכבד את החוזים ואילו הצד השני לא? אלו הם הנציגים שלנו שאנו בחרנו שמוכרים את המדינה שלנו ואת המשאבים שלנו בעבור נזיד עדשים, ראה ערך שיטת השקשוקה….בחייך, את בוגר שני תארים בממשל, מניין התפיסה הנאיבית והמאוד ילדותית הזו?
   האם כשטייקונים משקיעים במפעלים באזורי פיתוח הם לא ממשיכים לבקש הטבות לאחר חתימת ההסכם? ראה ערך אינטל, תשובה דלק ועוד….
   אוריאל, לא ניתן להיכנס לויכוח ראדיקלי עם כלים סופר-שמרניים ואת זה אתה מנסה לעשות, צה מהקופסה ותחשוב יותר ביקורתית ואז אשמח לחזור עימך לדיון זה…
   בברכת הלאמה מוחלטת! 🙂
   הני

   • אוריאל  ביום פברואר 13, 2011 בשעה 2:32 pm

    הי הני,
    ראשית, יש כמה הבדלים חשובים בינינו לבין מצרים, בתהליך קבלת ההחלטות, במידת השקיפות, והמחויבות של הנבחרים לבוחריהם. אמנם אני יודע שאנחנו לא דמוקרטיה מושלמת – אבל עדיין, לטעון שמוכרים את נכסי המדינה נשמע לי כמו פרנויה וכמו תיאורית קונספירציה. בראייתי, ניתן ואף רצוי לעקוב אחרי תהליך קבלת ההחלטות, ההסכמים עליהם חותמים הח"כים והוועדות, וברור שצריך להעלות קול זעקה אם נתחמים הסכמים לא חוקיים או לא מידתיים. אבל ברגע שנחתם חוזה על ידי הנציגים החוקיים שלנו, זה חוזה לכל דבר. אם הוא לא חוקי – אז אין לו תוקף וצריך לבטל אותו. אם הוא חוקי אבל פוגע בנו אז חבל, אבל אי אפשר להתלונן בדיעבד ולהגיד "זה לא פייר".

    שיטת השקשוקה, אכן סרט מרשים. אבל הלאמה היא לא הפתרון וגם לא דמוניזציה של חברות גדולות או מיליונרים. אם טייקונים מבקשים הטבות מעבר להסכם אז צריך לסרב להם. ואם נבחרינו היקרים נותנים בלי חשבון אז צריך להחליפם. או לשלוח להם מכתבים או להפגין. אבל להגיד לחברה לה כבר מכרנו נכס מסוים "את מרוויחה יותר מדי, בעצם בואי תשלמי לנו פי שתיים יותר מס" נשמע לי לא הוגן. אפילו אם זו חברה ענקית ושטנית בראיית הסוציאליסטים.

    קרא לי שמרן או תמים, אבל אני באמת מאמין בכוחם של הסכמים, בשלטון החוק שתקף גם אם הוא במקרה מגן על החזקים, ובכך שחשוב שמשקיעים עתידיים ידעו שיש תמורה להשקעה ושלא ילאימו להם מתחת לידיים את הנכסים בשם "הצדק" או בשם האזרח הקטן.

    • hani24  ביום פברואר 13, 2011 בשעה 2:43 pm

     אוריאל, בחייך אי אפשר להגיד "אם הוא חוקי אבל פוגע בנו אז חבל, אבל אי אפשר להתלונן בדיעבד ולהגיד "זה לא פייר"." איפה אתה חי? זה שהנגיד מחזיק את הדולר חזק וקונה מיליארדים של דולרים בכסף שלנו על מנת שהטייקונים יתעשרו זה בסדר? זה שהממשלה נותנת מכספי הפנסיה שלנו לטייקונים הלוואות בגרושים ואותנו קורעים בבנק, ואז כשהטייקון נופל הוא חושב אפילו לא הלחזיר, ראה מקרה לבייב, זה בסדר? אבל כשאני מציע לתקן עיוות של שנים אז אסור? מי אמר? מה זה המוסר החדש? מוסר אוריאל?

     אוריאל, אני לא קורא לך תמים, אלא בעל תודעה כוזבת, הייתי מציע שתחזור למרקס, אולי לא קראת אותו מספיק, וזאת רק אשמתי 🙂
     אין הסכמים! אין שלטון חוק! והמשקיעים חייבים לשלם עבור נסיונם להטות את נכסי הציבור לכיסם! ויפה שעה אחת קודם….יאללה חזרה למרכס בעיקר על תפקיד המדינה, הצבא והמשטרה, וכמובן החלק על תודעה כוזבת…ואני עדיין לא מדבר על הפיקציה של הדמוקרטיה…הייתי מציע שתבדוק את מדד הדמוקרטיה של ישראל ותשווה למדד העוני, מעניין מה יהיה יותר בעייתי?!

     לך מותר את עמדותיך ולי את עמדותי, כיום נראה לי שסוף סוף חזירותם של בעלי ההון עברה את הגבול והציבור מתחיל להתעורר בייחוד עם מה שקורה סביבנו מי יודע אולי תהיה מהפיכה? אני כבר מת לצאת לרחוב….אתה תישאר בבית, תקרא הסכמים ותנסה לכבד אותם…..

 • להב  ביום פברואר 12, 2011 בשעה 11:39 am

  אפשר 101% לנו?
  1% קנס רטרואקטיבי על רווחי עבר מוגזמים, "עונש" על חזירות לאורך הדורות.
  אפשר גם שהברונים בעצמם ממש, במו ידיהם הרכות, יחפרו וירדו אל מעמקי הים והאדמה, ויעלו ממנה את הנפט והגז?
  אפשר? בבקשה? אולי? אפשר?
  אפשר שזה יהיה עם הלוביסטים ויח"צני הרהב?
  בבקשה?

 • רני  ביום פברואר 12, 2011 בשעה 6:38 pm

  תודה וסליחה. מתנצל, האירוניה שלך עוברת ועובדת שלי לא. רציתי לומר שאם תקציב הביטחון הוא החלק הארי בתקציב המדינה אזי ראוי שאלה שבונים ממנו וילות ומגדלים ודירות פאר במגדלים לגור בהם כשהם יוצאים לגימלאות בגיל פחות מחמישים, יפרישו חלק זעיר ואפסי ממנו. זאת בכדי לאפשר לבני אספסוף, כמוני, ביטחון אומלל להגיע למקלט דפוק בתחבורה ציבורית אם כאשר ישתחרר הגיהינום. המקלטים שלהם והגישה להם כבר מוכנים מזומנים ומצויידים היטב.

 • מוני יקים אנטיציוני  ביום פברואר 13, 2011 בשעה 1:10 am

  רני והני צמד חמד שעושה כל שביכולתו להתעסקות נקודתית חסרת משמעות
  פרט לכך שזה עוזר לחונטה האשכנזית להנציח מצבים שליליים.

 • שי - מאבק סוציאליסטי  ביום פברואר 13, 2011 בשעה 6:34 pm

  תודה לך הני על הפרגון.

  מקווה לראות את כולם בהפגנה ביום שלישי בערב ברחבת מוזיאון ת"א נגד העלאת המחירים.

  אנחנו במאבק סוציאליסטי באים עם המסר (וסטיקרים בהתאם):

  "שכר בריצפה, מחירים בשמיים
  נאבק כמו במצרים "

  אפשר גם לרכוש את הפוסטר הנ"ל (להלאים את הגז עכשיו) בגירסת כרומו שתוכל לעטר את המשרד/לוח המודעות/חדר השינה/שירותים או כל מקום אחר לשיקולכם.

  שי גלי
  תנועת מאבק סוציאליסטי

 • להב  ביום פברואר 14, 2011 בשעה 12:01 am

  אוריאל אומר:" להעלות קול זעקה.. על הסכמים לא חוקיים או לא מידתיים"
  והנה אתה עצמך, אוריאל, אומר בדיוק שצריך לעשות את מה שאתה אומר שלא צריך לעשות.
  והזעקה? משעלתה לה למעלה, מה נעשה איתה? נקליט אותה ונשמיע אותה בסוף שבוע רגוע בגלגל"צ?
  או שאולי נעמוד על שלנו, ונתבע את המגיע לנו, כפי שעושים מעבר לגבול, כדי שלא נמצא את עצמנו יום אחד עם מישהו שהרויח 70,000,000,000 $ (במילים: שבעים אלף מיליון דולר) עבור 30 (במילים: שלושים) שנות שירות ציבורי.
  נכון, שלא התבלבלתי באפסים?

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: