הפגנה: צועדות נגד מעצר ילדים! Marching against child arrests

חברות וחברים, זוכרות איך כולנו היינו ממתינות לסוף יוני? איך הייתה התרגשות באויר – כי די הכול נגמר, אין יותר מורים, אין יותר שיעורים, לא קמים בבוקר, ואם כן אז לקייטנה או משחקים שזה כייף גדול! אז זהו שחלק מהילדות והילדים בישראל ממש לא שמחים ולא, למגינת הלב, הם לא מייחלים ומצפים לחופש הגדול, עבורם חופש זה יכול להיות החופש האחרון שלהם כאן בישראל, או לחלופין הם אולי יבלו את החופש בתא המצער בשדה התעופה!!!

אז עבור כל אלו שחושבים שזה לא נכון ולא צודק, הנה ההזדמנות שלכם לבוא ולהשפיע!!!! ביום שישי הקרוב תתנהל הפגנה הפרטים מטה! אנא הפיצו כמה שיותר והזמינו כמה שיותר חברות וחברים להשתתף. בברכת הצלחה והנאה מחופש גדול בטוח, נעים ללא מעצרים ו/או גרושים של ילדים.

English follows the Hebrew part

כי כולנו היינו פעם ילדים! לא למעצר ילדים!

יום שישי 1.7 11:00 – היום הראשון לחופשת הקיץ
צועדות מרחבת הבימה עד קצה שדרות רוטשילד

את ההפגנה יוזמות ומארגנות קבוצה של אמהות פיליפניות שלא מוכנות לשבת מנגד בזמן שילדים נכלאים על לא עוול בכפם.

חלק מאותן אמהות עבדו כאן בצורה חוקית מעל לעשרים שנה, אך ברגע שהן העיזו להביא ילד לעולם- הן הפכו מיידית "לא חוקיות" בהתאם ל"נוהל עובדת זרה בהריון" של משרד הפנים. הן לא מוכנות יותר לשתוק בזמן שהמדינה מתייחסת אליהן כעל כלי עבודה! הן לא מוכנות יותר לשתוק יותר בזמן שחברותיהן וילדיהן נכלאים ללא זכויות אדם בסיסיות! הן לא מוכנות יותר לשתוק- נקודה!

***אנחנו מבקשים בכל לשון של בקשה שכמה שיותר ישראלים יצטרפו להפגנה. מדובר באמהות שלוקחות סיכון בכך שהן יוצאות להפגין- חשוב שנהיה שם כמה שיותר אנשים מאוחדים נגד המעצרים!***

נפגש בשעה 11:00 ברוטשילד פינת הבימה. נצעד עד לתחילת רוטשילד, שם מספר אמהות ישאו דברים.
נעצרו כבר 26 ילדים. אנו מצרפים עדות קצרה וחלקית של אחת האמהות שנעצרו כדי שאנשים יבנו מה מתרחש מתחת לאף שלנו:

"החדר לא היה נקי והיה בו חלון אחד ומחניק ונעלו אותנו בחדר מרגע שהגענו, לא נתנו לנו לצאת לחצר. יום אחר כך שמו עוד משפחה עם ילד בחדר.
לא היה לי סבון ומים חמים ולא יכולתי להכין בקבוק לתינוק בלי מים חמים. רחצתי את התינוק במים קרים בכיור. הייתי צריכה לדפוק על הדלת הרבה כדי לקבל מים חמים לבקבוק. בכיתי כל הזמן וביקשתי להתקשר. הפקחים אמרו לי כל הזמן שהאבא לא רוצה קשר איתי ועם הילד וש"מספיק לו ממכם" ושהוא לא אוהב אותנו. "

***בבקשה תגיעו להפגנה סולידירית עם נשים שלא מוכנות יותר להיות שקופות! ***
עזרו לנו להפיץ את הקריאה: במייל, בפייסבוק ומפה לאוזן

The demonstration is initiated and organized by a
group of mothers who will not remain indifferent while innocent children are being locked up behind bars!!

We will not remain silent while the state of Israel perceives migrant workers merely as instruments!! We will not remain silent while our friends and their children are locked up in jail and deprived of basic human rights!!


***IMPORTANT***

We are not sure that the immigration police will not be present at the demonstration. We are asking as many Israeli citizens to join the demonstration.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: