מלחמתו של האזרח חולדאי ושל עיריית תל אביב במאהל גן הקוקזים…האם זו גזענות לשמה?

בוקר טוב לכולן, לאחר לילה של שקט, כן גם אני הייתי חייב ללכת לישון, כי הכול נגמר לי מהגוף כולל כאבי גב, התעוררתי לצלצול טלפון של חברי להב זוהר שבישר לי ששוב פקחי העירייה פשוט על גינת הקוקזים שבתחנה המרכזית הישנה וניסו לפנות את המאהל.

המאהל בגן הקוקזים פונה כבר פעמיים באלימות, בלילה הראשון עם הקמתו בשעה 4:30 לפנות בוקר הגיעו פקחי הסיירת הירוקה ופינו אותו בטענה ש"סודאנים ישנו עם המוחים במאהל" — ואוו רחמנא ליצלן סודנים ישנו שם! הם גנבו ציודים מאנשי המאהל, ואני עדיין לא בטוח שהציודים כולם החוזרו, תלונה הוגשה בנושא, החריבו אוהלים דחפו והתנהגו בגסות. בלילה השני אנשי המאהל הגיעו שנית בשעה שבע הערב והמאהל הוקם שנית, היה הפינינג ילדות ילדים, מוסיקה, מהגרי עבודה פליטים ותושבי השכונה, ואולם אנשי "הסיירת" היקורה (כמה זילות יש במושג הזה) הגיעו שוב הפעם בשעה 2 בבוקר ושוב באלימות פרקו את המאהל!

ואם חשבת שדי לנו בכך, אתם כנראה לא מכירים את נשות דרום תל אביב-יפו! המאהל הוקם בשלישית (אולי מתפתחת תחרות חרפה של המדינה היכן יהרסו יותר בשבט אל-עקרייב או בלוינסקי) אתמול בשעה שבע בערב באו הנשים והגברים המדהיות הללו והקימו שוב את המאהל, שוב היה הפינינג וכולם היו ברוכים בצל האוהל. להב זוהר יצא למאהל רוטשילד והגיע עם התלוכה של כ-200 אישה ואיש שנשאו אוהל מרחף למאהל גם הקוקזים חלקם נשארו שם וחלק צעדו למאהל גן התקווה! ואז בשעה 3 בבוקר שוב הגיעו הפקחים אולם הפעם הם נתקלו בהתנגדות, אז הם הדביקו צווי פינוי על האוהלים (אתם מאמינים לשטות הזאת) בעמוד שאגת הדרום תמצאו וידאו של מה שקרה. כעת המאהל עומד תחת לחץ ואיומים של פינוי על ידי פקחי העירייה ומשטרת ישראל….כל אחת ואחד שיכולים להגיע למאהל מוזמנים להגיע ולעמוד איתנו כתף אל כתף אל מול האלימות והגזענות הממסדית הזו!

מאהל גן הקוקזים לא ידוכא

כמו כן חשוב ביותר לדעת את זכויותיו בתור מפגינים ולא להאמין לכל מה שאומר לנו כל לובש מדים….אז הנה לשרות כולנו:
http://www.acri.org.il/he/?p=14524

הצל חדשות אלו הנה עוד מספר נושאים:

1. נשות ואנשי מאהל גן התקווה יצאו אתמול להפגנה ספונטנית לחסימת ציר האצ"ל בשכונה, לנשות ואנשי המאהל נמאס להאיומים של עיריית תל אביב-יפו הסמויים על ידי משלוח אנשי עבודה סוציאלית, שמדוכאים בעצמם, למאהל לנסות לפצל את הכוחות. אנו יוצאים בקריאה לכולכן להגיע למאהל להראות תמיכה ולעזור לנשות ואנשי המאהל להמשיך להחזיק מעמד בתנאים הקשים.

2. מאהל נתניה צמת פולג מוכיח כי אנשי נתניה כולם מתגייסים למאבק במשטר הדיכוי הכלכלי-חברתי של ממשלת ישראל. לאחר שעיריית נתניה הזמינה את אנשי המאהל לפגישה וניסתה לכפות עלים מיקום אחר, הם כמובן קיבלו דחייה מיידית והמאהל נשאר במקומו. כיום שלשה ימים לאחר הקמתו המאהל מונה כ-80 אישה איש וילדים. אנשי המאהל הקימו דף בפייסבוק וכמו כן העלו מספר קבצי וידאו לקרוא לאנשים להגיע למחאה:

קריאה להגיע למאהל המאבק:

ככה נראה מאהל נתניה:

אשמח לקבל עוד חדשות ממאהלים אחרים קבצי וידאו וכל מה שיש.

אנא מכם כל אישה ואיש, ילד וילדה, בואו הצטרפו למאחה, הגיעו ולו רק לשעה להראות סולידריות המאבק הזה הוא של כולנו ואם נצליח נבטיח את עתידנו במדינה זו…

לימים טובים יותר

שלכם

הניצ

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

טרקבאקים

  • מאת הדייג – לקט המלצות קריאה מס’ 42 ביום יולי 29, 2011 בשעה 6:01 am

    […] שחורה, כותב בבלוג שלו “ביקורת – לא תמיד בונה" על עיריית תל אביב המגלה פתיחות יתר למחאות של צפון העיר, אבל פעם אחר פעם […]

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: