גבולות הלב

תל אביב יפו היא אולי העיר המסקרנת ביותר בישראל, יש בה הכול מכול בכול, ואנשים נוהרים אליה מכל קצוות הארץ. אולם בשנים האחרונות, ליתר דיוק 15 השנים האחרונות, החל ראש העירייה, שמתנהג כמו שריף בעיר, לנצל את מעמדו בניסיון להשתיק כל אופוזיציה למשטרו.

המקרה הספציפי של בית הקפה "אלבי" (ליבי) הוא אחד בשרשרת התנכלויות לבעלי ובעלות עסקים ותושבים/ות בדרום העיר – אוכלוסייה, ברובה מזרחית, אליה כבר התייחס חולדאי כלא רצויה בתל אביב יפו – ולא פעם קיבל את תמיכתה של שלי יחימוביץ שכנראה לגבי אוכלוסייה זו רואה עימו עין בעין.

המדהים הוא שסיפורו של בית הקפה "אלבי" שהוא בית קפה שיושב על צמת מרכזית מבחינת גיאוגרפיה וזהות בתל אביב יפו – בית הקפה שיושב על קו התפר בין מרכז העיר לדרומה ומהווה אכסניה לשלוש אוכלוסיות מרכזיות בדרום עיר: קהילת הלהט"בק (לסביות, הומואים, טראנס-ג'נדר, בי-סקסואליים וקווירים) הדרומית, המזרחים וקהילת המהגרים/פליטים/מבקשי המקלט. אותו בית קפה סובל קשות מהטרדות חוזרות ונשנות של פקחי העירייה מזה כשנתיים, למרות שלמקום יש רישיון עסק כנדרש עם כל האישורים – וזאת למרות הצהרתו של חולדאי כי הוא מקדם את תל אביב יפו כאחת הערים הכי ליברליות וסובלניות בעולם. נראה שמה שטוב לשדרות רוטשילד – לא טוב לגדוד העברי 8!

ואז הגיע קמפיין הבחירות העירוני, ורון חולדאי רוצה שקט, לא מתאים לו להעיר את מערכת הבחירות – אבל מציק לו! מציק לו שיש את תנועת "עיר לכולנו" שקבעה את מושבה בבית הקפה אלבי – והפכה את הקפה למטה פעילות בקו התפר של העיר. אלבי הפך למקום פעילות מרכזי, פעילות ופעילים יושבים שם יחדיו, יוצאים לפעולות ומעל לקפה נתלו פלריגים ענקיים של התנועה והאווירה שוקקת. אז בתגובה, החל ראש העירייה להתנהג יותר ויותר כמו שריף, והוא החליט להגביר את קצב הפקחים בעיקר על מנת להטריד את יושבי ובעלי בית הקפה – כל זה היה נכון עד לליל יום שלישי.

מפגינים ביחד נגד רודנותו של רון חולדאי

מפגינים ביחד נגד רודנותו של רון חולדאי

בערב יום שלישי יצאו מבית הקפה "כנופית הנשים בצהוב" לסיור בדרום העיר – חבורת נשים מדהימה שמנסה בפעולה אזרחית להפוך את דרום העיר למקום בטוח יותר לנשים להתהלך בו בלילות, בעיקר משום שהעירייה החליטה שלא להאיר את רחובות דרום העיר והמשטרה אינה עושה די להעלות את ביטחון התושבים. לסיור הצטרף יושב ראש האופוזיציה ומועמד עיר לכולנו לראשות העירייה. היציאה כמובן התארגנה מבית הקפה אלבי, והחזרה גם למקום זה. בחצות, כאשר המקום סגור ובתוכו נמצאות בעלת בית הקפה ואחת העובדות מנקות וסופרות את הקופה – הגיעו למקום 12 ניידות! עם פקחי עירייה. בברוטליות הם נכנסו לעסק סגור בתואנה שהמקום פתוח, ביקשו לרשום דו"ח ולעצור את בעלת הקפה, המעצר היה ברוטאלי (לעובדת נסדקה היד והבעלים מאלה בחבלות פיזיות על גופה).

למחרת במהירות התארגנו פעילי עיר לכולנו והקהילות השונות שמתרכזות באלבי להגיע למקום ולמנוע את סגירותו על ידי המשטרה בגיבוי של חולדאי. הפעולה הפכה לשיחת היום בתל אביב יפו ורבות וטובות הגיעו להביע תמיכה ובכך נשמרה התנגדות למהלך הכוחני של ראש העירייה בשיתוף עם משטרת ישראל. להזכירכם זו אינה הפעם הראשונה שרון חולדאי מתנהל כבריון נגד התארגנות פוליטית שמנוגדת לערכיו – אולם נראה כי הפעם הוא הגדיש את הסאה. המדהים הוא שרון חולדאי עושה שימוש כבשלו במשאבי העירייה ועובדיה, לדוגמא הפקחים, וכורך במסע זה גם את משטרת ישראל! זהו מעשה נבלה ועל מנת להפסיקו עלינו כולנו להביע את התרעומת מדריסה גסה זו של מאבק פוליטי לגיטימי ולהדיח את רון חולדאי ביום הבחירות – רון, ב-22 לאוקטובר תל אביב יפו רוצה להגיד לך יפה שלום ולא להתראות, נמאסת! אהרון מדואל לראשות העירייה ועיר לכולנו למועצת העירייה!

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • מנחמי בן-ציון  ביום אוגוסט 30, 2013 בשעה 8:43 am

  הני ,

  יש בך יסוד אנרכיסטי , שהחוק הוא רק המלצה עבורך.

  אילו רון חולדאי היה ממוצא תימני, היית מתיחס אליו כך ?

  אז מי כאן הגזען ? אתה נמאסת .

 • רמי ביאזי  ביום אוגוסט 30, 2013 בשעה 9:36 am

  רון חולדאי הוא פאשיסט שחושב שתל אביב היא מחנה צבאי שהוא מפקדו ואנחנו חייליו . ב 22 לאוקטובר ניפטר ממנו שילך לאלף אלפי עזאזל. ולא נראה אותו ולא נשמע ממנו יותר לעולם

 • תל אביבי  ביום אוגוסט 30, 2013 בשעה 11:21 am

  בחיאת זובי, אתה באמת חושב שהפלוצים שלך ושל שאר הערבים בני דת משה יזיזו את חולדאי? עוד לא הבנת שרוב תושבי העיר הם אנשים הגיוניים שמתעבים את הצרחנות המזרחית הטיפוסית שלכם, ואת הפרחות המגעילות לא פחות של אלבי?

  • עוזי  ביום ספטמבר 10, 2013 בשעה 10:05 pm

   זובי היא מילה מאוד גסה בערבית שאשכנזים כמוך משתמשים!

   למרות גסות הרוח והרפש היוצא מגרונך והמקלדת שלך, אוכל לבשר לך, שאתם האשכנזים לא תוכלו לנתק את המזרח מארץ ישראל גם בעוד 1000 שנים.

   תנסה לחשוב לרגע שהנכדים והנינים שלך ייחשפו להמון מזרחיים כאן (יהודים וערבים).

   מפחיד אותך קצת לא?

 • מנחמי בן-ציון  ביום אוגוסט 30, 2013 בשעה 12:42 pm

  רמי היקר, אתן לך עיצה לחיים, כאשר כלב נובח ,לא נובחים עליו
  בחזרה, לכן אני לא מגיב לדבריך .

 • מנחמי בן-ציון  ביום אוגוסט 30, 2013 בשעה 2:00 pm

  הני ,

  כניראה שאתה מקשיב דרך התחת .חמום מוח וגזען ,שליח החיזבאללה.
  אתה מחכה שעם ישראל יחדל להתקיים, רק שאתה לא מבין, שאויבינו
  מחשיבים גם אותך, כשייך לאותו העם. אז לטובתך, חזור לעיראק, טמבל.

 • hani24  ביום אוגוסט 30, 2013 בשעה 3:37 pm

  הנה מה שחולדאי עושה בתל אביב יפו….

  http://www.globes.co.il/news/article.aspx?fbdid=1000876259

  • עוזי  ביום ספטמבר 10, 2013 בשעה 11:17 pm

   אני מזמין אותך ל"סדנת טיהור" בגרמניה דווקא באזורים שיש בהם שורצים ניאונאצים.
   ושנינו נזדהה כיהודים. תאמר להם שאתה יהודי אשכנזי ואני אומר להם שאני יהודי מזרחי (לצורך העניין האני זוביידה).
   מבטיח לך ששנינו נזכה מהם בדיוק לאותו ה"יחס".

   מוסר ההשכל הוא שהאני זוביידה נמצא כאן בישראל בדיוק מאותה הסיבה שאתה כאן, ומותר לו למתוח ביקורת וכמה שיותר, ולו רק כדי להציג את הפן הגזעני של הממסד האשכנזי בישראל, כפי שאתה ואנשים כמוך מייצגים בנאמנות רבה.

 • רונן  ביום אוגוסט 30, 2013 בשעה 9:52 pm

  בכנות הני, בוא ספר לנו למה לא בטוח לנשים להסתובב בדרום העיר בלילה ובכלל.
  האם אשכנזים עם משקפיים ובוגרי אוניברסיטה מציקים להן ואונסים אותן?
  האם יש אוכלוסיה מסוימת שגרה באזור הזה ומתנהגת בצורה לא נאותה?
  אנא שתף.

  • דרור BDS  ביום אוגוסט 31, 2013 בשעה 12:26 am

   בוא ואספר לך למה לא בטוח לנשים להסתובב בדרום העיר בלילה ומהי תרומתם המכריעה של אשכנזים עם משקפיים ובוגרי אוניברסיטה לתרבות ההטרדה והאונס בדרום ת"א.

   בית משפט ציוני-אשכנזי, ארגון טרור ע"פ כל הגדרה, לא נותן ולא יכול לתת צדק לנפגעות תקיפה מינית, קל וחומר להרתיע פורעים פוטנציאלים. פרקליטות ציונית-אשכנזית, עוד ארגון טרור, הממהרת לסגור עסקאות טיעון מפוקפקות עם אנסים, ובלבד ששמם הטוב לכאורה לא ייפגע וההמלצה להעמיד לדין תספק הרשעה כלשהי בסבירות של 99.7%. סניגורים ציונים-אשכנזים, משת"פיהם של הראשונים, המנצלים את בקיאותם הרבה בכל פרצות החוק האפשריות וממהרים להשתמש בביטויים כמו "מעבר לכל ספק סביר" תוך גרימת נזק נפשי בלתי הפיך לפעמים לנפגעות, ובלבד שלקוחותיהם ייצאו זכאים. שרת משפטים ציונית-אשכנזית, מבוקשת בהאג בעוון פשעי מלחמה, המגבה את מה שמכונה שופטי בגצ. שר ציוני-אשכנזי לעניין המכונה בטחון פנים בשיח הציוני-אשכנזי, אשר בתחתית סדר העדיפויות שלו נמצא בטחונן של נשים בפרט ושמירת החוק בכלל, המאפשר את כל הפשעים החמורים בנושא סחר בנשים ומה שמכונה מכוני ליווי, ובמקום זאת מעדיף לשלוח את הפלנגות הציוניות-אשכנזיות שלו לבית קפה אלבי. פורעי חוק ציונים-אשכנזים ההופכים את חייהם של הפליטים, המהגרים, ושל תושבי דרום ת"א לגיהינום, ופתרונם היחיד לבעיה שהם עצמם יצרו הוא גירוש, סליחה בריחה, סליחה עזיבה מרצון, של אותם פליטים מהגרים ומולם שומרי חוק ציונים-אשכנזים המכונים ארגוני זכויות אדם בשיח האשכנזי (לא רק הציוני) המנהלים את מאבקי הכח שלהם מול ארגון הטרור המכונה בגצ וזאת על גבם של תושבי דרום ת"א.

   לאלה אפשר להוסיף אשכנזים תומכי חד"ש אשר מהססים לתמוך בכח הפמיניסטי העולה רק בגלל שהפמיניזם שלהן הוא מזרחי, והגדילה לעשות אשכנזיה תומכת חד"ש שאמרה: "פלנגות מצפון אפריקה השתלטו לדב חנין חנין על המפלגה". "איך אפשר", המשיכה את התזה האשכנזית, "לתמוך במדואל [הכוונה לפלנגות מצ. אפריקה – דרור] כאשר 50% מתומכיו אומרים לי שאני יותר גרועה מהציונים [והשווה עם 'איך אפשר לתמוך בבל"ד כאשר 50% מתומכי בשארה אומרים לי שאני יותר גרועה מהציונים' – דרור]. גם דב חנין עצמו – אשכנזי עם משקפיים ובוגר אוניברסיטה – העדיף לתמוך בגורם ציוני-אשכנזי קיצוני עם משקפיים ובוגר אוניברסיטה, כך ע"פ גורם בטחוני בכיר, למועמדות לראשות העיר מאשר בפלנגות שגנבו לו את המפלגה. הציוני האשכנזי הקיצוני נראה יחד עם פושע המלחמה אבי דיכטר בהפגנה למען השוויון בנטל – מזרחים, אתיופים, יוצאי חבר המדינות, דרוזים ושאר לא קלי דעת אלא מקוללי דעת המתגייסים להיות בשר תותחים ולדכא פלסטינים ושאר מתנגדי משטר מכל המינים והסוגים, ואיתם משתווים בנטל האשכנזים: מחתימים עצומות בהארץ נגד הכיבוש ובעד הדמוקרטיה. לאור הפורענות הזאת, האם אפשר לסמוך על הציוני הקיצוני שידאג לתושבות דרום ת"א כפי שהוא מבטיח, או עדיף שנשים תושבות המקום הן אלה שתדאגנה, גם מתוך בניין העיריה, לאותן נשים שאתה כה דואג להן?

   יש אוכלוסיה מסוימת שגרה באזור הזה ומתנהגת בצורה לא נאותה. האינטרס האשכנזי הוא להשאיר אותה שם ולא חלילה למגר את פשעיה. כמו אובמה, האינטרס האשכנזי שלו הוא להשאיר את אסד בשלטון ולא חלילה למגר את פשעיו.

   • דרור BDS  ביום ספטמבר 1, 2013 בשעה 8:51 am

    הערה שקיבלתי מיודעת דבר ושראוי לציינה: רב תיקי האונס נסגרים ולא מגיעים לעסקאות טיעון. תיק שהגיע לעסקת טיעון הוא עוד במצב "טוב" כי הוא לא נסגר.

  • hani24  ביום אוגוסט 31, 2013 בשעה 8:10 am

   הי רונן שאלה מצוינת! כן אשכנזים עם משקפיים הם אלו שקובעים את המדיניות שהופכת את אותם פיליטים מהגרים ומבקשי מקלט למסוכנים ואלימים היות ואין להם אפשרות לעבוד – כי למדינה לא משתלפם לתת להם אישורי עבודה או הכשרות – מה שנותר להם הוא להשתכר ולפשוע – אז בקיצור ולעניין כמובן שאשכנזים עם משקפיים ובגרי אוניברסיטה הם האשמים במצב – ואני מפנה אותך למאמר האקדמי של דייב נחמיאס על מנת שתחכים – http://www.jstor.org/discover/10.2307/976410?uid=3738240&uid=2&uid=4&sid=21102598881543

   נ.נ. אתה דוגמא קלאסית לטיעון שלי לחלק מהאוכלוסייה היה פשוט מזל עם הגעתם המוקדמת לכאן אחרת הם היו פועלי כפיים. רדידות הטיעון שלך ואי היכולת לראות מעבר לפשט, מצביעים על יכולות אינטלקטואליות נמוכות ביותר שלא לומר לא קיימות….

   שבת שלום
   הני

   • ד"ר ליכטיג בר זוהר  ביום אוגוסט 31, 2013 בשעה 11:08 am

    אה,עכשיו הבנתי. זה שזובידה מרצה במקום כמו מכללת עמק יזרעאל זה רק בגלל שאשכנזים עם משקפיים הגיעו לאוניברסיטאות האמיתיות לפניו ותפסו לו את כל המקומות. כי הרי לא יכול להיות שמישהו בועדת הקבלה של אוניברסיטה אמיתית יכול לחשוב עליו שהוא נודניק מזרחי מקצועי וחסר כישורים.

    • hani24  ביום אוגוסט 31, 2013 בשעה 3:27 pm

     ליכטיג אני באופן ברור וחד משמעי לא באוניברסיטה בשל חוסר כישורים!

     וכעת לאחר שהסרנו את החסם הזה ממעייך – אפשר להתמקד בעיקר, המספרים הגדולים – 92% של אשכנזים, 6.2% מזרחים ורק 0.8% ערבים. תתפקס חבוב תתפקס….

     ואני חוזר ומודה, בשל חוסר כישורים בסיסי אני בחוץ, לא כישרוני מספיק….אבל מה תאמר על שאר האנשים? ובעיקר אשמח לתשובה על הערבים….זה הכי מעניין אותי – שהרי אשכנזי נא(ע)ור שכמוך חייב לתת איזה מענה לבעיה הזו…ממתינים…

     • פרופסור פרוספר אבוטבול  ביום ספטמבר 1, 2013 בשעה 9:52 am

      אני אסביר לך, זובזוב. אתה מזרחי, אז אני אסביר לאט. תראה, המספרים הגדולים לא משקרים. המזרחים הם פחות משמונה אחוזים כי רוב המזרחים הם קופים נבערים ואלימים. עכשיו הבנת?
      אבל אל יאוש – בבתי הסוהר תמיד תהיו רוב. בגלל אותה סיבה בדיוק.

    • hani hata  ביום ספטמבר 5, 2013 בשעה 11:41 pm

     לד"ר (למחול) ליכטיג בר זוהר
     ד"ר הני זובידה התחיל את הקריירה האקדמאית שלו כמרצה במרכז הבינתחומי הרצליה. ברוב כשרונו הוא "התקדם" והגיע תוך זמן קצר למכללת עמק יזרעאל ? … כנראה זה נובע מהבעיה האשכנזית ? …

 • מנחמי בן-ציון  ביום אוגוסט 31, 2013 בשעה 10:11 am

  הני ,
  כמה רדוד יכול אדם להיות ,האשכנזים שבאו ראשונים ,מצאו כאן ארץ
  פורחת, גן עדן עלי אדמות? כשאמי ז"ל הגיעה לכאן בגיל 9 ,היא הלכה לשתול בצל
  בשדה. במקום ללכת לבית הספר. פרופסורים רוסים טאטאו כאן רחובות .רק
  נרקיס מלך הביצה העיראקי המסכן , סובל סובל עד היום. את תגובתך תתחוב
  לתחת .ועכשיו בדיחה מתאימה . מטיילים בגן חיות ראו קוף ,שלפני שאכל
  משהו, הוא קודם הכניס אותו לתחת. ההסבר היה ,שפעם אכל אבטיח שלא
  רצה לצאת. מאז הוא מודד ,לפני שאוכל .תעשה כמוהו .

 • אסף בכר  ביום אוגוסט 31, 2013 בשעה 7:57 pm

  התפרסמו סקרים לקראת הבחירות בתל אביב?

 • רונן  ביום ספטמבר 1, 2013 בשעה 11:38 pm

  אני כבר מחכה שחולדאי יבחר שוב.
  ואני מקוה שהוא ימשיך גם אחרי הבחירות לסגור עסקים של מסתננים וכל מיני ארחי פרחי.

  • hani24  ביום ספטמבר 2, 2013 בשעה 8:33 am

   רונן לא אצטט את השיר על כשעצרו את היהודים לא הרמתי את קולי – ואומר שזה יגיע אליך הביתה ויעצרו את הילדים שלך, את אישתך אותך ואולי את ההורים אנחנו לא נהיה שם להרים את הקול עבורך כי אנחנו לא נהיה כאן….גם לא אתה….- רק אציין שאלבי הוא עסק חוקי של שני ישראלים עם רישוי עסק וכל האסמכתאות מעיריית תל אביב יפו בראשותו (עדיין) של רון חולדאי…..ולעומתו ישנם עשרות בתי בושת מרכזי ממכר לסמים ומקומות לא חוקיים שחיים בשלווה באזור זה של העיר (הייתי מציע שיעורים בקריאה מודרכת אבל אני יודע שזה מיותר…)

   • שרמוטה  ביום ספטמבר 2, 2013 בשעה 9:21 am

    אגב בתי בושת, איך מגדירים אחת שמזדיינת עם המרצה שלה ואחר כך תובעת אותו על הגדרה מינית? ומאיזה מוצא היא? ובאיזה בית קפה היא מסתובבת?

    • hani24  ביום ספטמבר 2, 2013 בשעה 10:10 am

     אני חושב שבית המשפט המאוד אשכנזי נתן לזה תשובה הולמת, כמו גם העניש את זו שהתייחסה אליה בשמות גנאי…אז אני מזהיר שהרי אני יכול להסגיר את כתובת האי-פי (לבורים אינטרנט פרוטוקול) ממנה נשלחה תגובה זו לרשויות החוק, היות והיא יושבת על התגובה ממש כאן אצלי, ואז להוסיף גם תלונה על הוצאת דיבה..אתה מבין????

     • רפי כהן  ביום ספטמבר 5, 2013 בשעה 9:10 am

      ככה לא ננהל דיון, ובהקשר דה, יכולתי לתקן את הד׳ לז׳ אבל אני חושש מאנשים שלוקחים עצמם ברצינות מדי ומחייכים לעתים נדירות מדי

 • רפי כהן  ביום ספטמבר 5, 2013 בשעה 8:59 am

  ברור לי שאתם פנטזיונרים ש״עפים״ על עצמם. מי זה אהרון מדואל? כרגע איש מחוץ לאתר אינו יודע. אז אולי עדיף לפעול לתיקון בתחומי תאורה, השקעה בחינוך וכו׳ אצל חולדאי שכבר הראה פעולות פיתוח וטיפוח גם בדרום ת״א מאשר לחשוב בכנות שלרשום שם מזרחי זה קלף כל שהוא שאינו תמוה ואנכרוניסטי אנרכיסטי כזה, בואו נפנטז בצוותא

 • רפי כהן  ביום ספטמבר 5, 2013 בשעה 9:21 am

  סליחה. חשבתי שהני זה מישהו נאור. אבל אני אשכנזי עם שם מזרחי ואתה הני לא מי יודע מה סובלני כלפי העדה שלי. מזל שילדיי חצי מזרחיים, זה יוכל לעזור להם בחיים

 • רונן  ביום ספטמבר 6, 2013 בשעה 12:18 am

  אם העסק חוקי עם רשיון אז הוא לא אמור להסגר ואני מבין שהוא פתוח.
  ראיתי את הרשיונות שאורטל בן דיין הציגה בפייסבוק ולא נראה שיש בעיה
  גם לאנשים משולי החברה וארחי פרחי מגיע מקום לשבת בו ולדון בשנאה לאשכנזים.
  אם אתה טוען שהעסק חוקי וצריך להשאר פתוח אז סבבה אבל מה עם העסקים של הפולשים מאפריקה? יש לך טענות אם חולדאי יטפל בהם?
  חוץ מזה כבר היו 2 נשיאים מזרחיים האחד כתב הצגה מצויינת (בוסתן ספרדי) והשני ייצג נאמנה את הספרדים בקטע של התנהגות לנשים ובכי על קיפוח.
  *יש טעות הקלדה בבלו בצד ימין, כתוב :
  "לא כואב, ממולץ וקל מאוד …."

 • מוני יקים האנטיציוני  ביום פברואר 7, 2014 בשעה 10:14 pm

  הני מה שאני רואה כאן הוא שהמתינות שלך כלפי האשכנזים בעוכריך משום שאתה באמת לא מכיר את האשכנזים הגזענים שמאמינים שאם0 אתה מתון זה משום שאתה מאזוכיסט ואז הם מגבירים את לחץ המגף הדורכת לך על הצוואר. חלק מהגזענים האשכנזים המיקצועיים שמנסים לשתות לך את הדם כמו המנחמי בן ציון שהוא כוזרי מועד אני מכיר ממאורות הגזענות האשכנזית כמו גם כמה אחרים הכותבים בעילום שם ילדותי. תן לי יום יומיים ואני מנקה לך את השטח מהגזענים האלה שבטוחים שהשמש זורחת להם מעכוזם ושולח אותם חזרה למולדתם הארופאית .

  • hani24  ביום פברואר 10, 2014 בשעה 1:57 pm

   מוני, תודה על ההצעה – אבל אני מסרב בנמוס. אני רוצה שכולם ישארו ויגיבו כאן, ואינני זקוק למגרשים למיניהם.
   הני

 • מוני יקים האנטיציוני  ביום פברואר 7, 2014 בשעה 10:23 pm

  מנחמי בן ציון כוזרי יקר אתה מדבר על האשכנזים שהגיעו לפלסטינה מארופה אז לפחות עליך להודות שמדובר בפלישה קולוניאליסטית כוחנית שמטרתה הסודית שהפכה למוצהרת היתה לנשל את העם הילידי ששכן בארץ זו מאדמות ארץ אבותיו עליך גם להיות הוגן ולהודות שההיסטוריונים האשכנזים הקדם ציוניים טענו ללא כל בושה "כוזריה אם כל גלויות אשכנז" טענה שהפכה לטאבו לאור האתוס הציוני השיקרי בדבר "חזרה לארץ אבות" והמצאת אותו קשר שיקרי שכביכול יש לכוזרואשכנזים עם איזה שהוא עבר יהודי במזה"ת. כל זה מאד קשור לנושאים שהני מדבר עליהם ביחס לת"א העיר שבנויה מרביתה על אדמות 20 כפרים שניכבשו ותושביהם הופצו לארבע רוחות השמים כדי לבנות עיר לאשכנזים עם שכונות בדרום שתושביהן נועדו להיות כוח עבודה זול לשרותו של האדם הלבן הרואה עצמו עליון ובונה בצפון העיר וילות בג'ונגל ומייבש את שכונות הדרום בהן מרבית האוכלוסיה מורכבת מיהודים בני עם ישראל הספרדומזרחי.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: