אולי תנוחו יא גזענים?!?!? (במקום להגיד שתקו כבר…)

הכי מעצבן זו גזענות שבאה בצורה של היתממות – ואז להוסיף חטא על פשע, באים כל מקהלת "צדיקוב" וצועקים די כבר יא "מקופחים מקצועיים" מספיק – והכי גדולים זה כל אלו שאם תשים מולם את הנושא הפלסטיני יצעקו בראש חוצות "אולי אני לא מסכים איתך אבל אני מוכן להרג על מנת שתשמיע את קולך…" כן כל הצדקנים שצקצקו בלשון, ואפילו יותר, עם חשיפת פרשת איל גולן ודיברו גבוהה גבוהה על הצורך לשמור על ילדות רכות בנות 17, אבל כשלילדה קוראים ספיר סבח – למשחטה! צבועים נמאסתם!!!

והרי כל אותם אנשים הם קצת לא חכמים, מדוע? כי הם הרי לא מבינים על מה הם מדברים באמת, שהרי נתונים לא מענינים אותם, והם אפילו לא מכירים את הנתונים – הם םשוט תמונת מראה של מה שהם מטיפים – מה שנקרא הפוסל במומו פוסל. אין שום אינטלגנציה מאחורי הטיעונים שלהם הם מלאים בשנאה וגזענות מהסוג הנחות ביותר!

אז אנחנו, דודי מקלברג ואנוכי עשינו מעשה היום וניסו בתוכנית לעסוק מספר נושאים חמים, וניסינו לעשות זאת ברגישות וללא התנשאות, מקווים שהצלחנו…

לשיפוטכם:

לינק לתוכנית המלאה ממש כאן

לינק לעמוד התוכנית בפייסבוק – נשמח אם תעשו לייק ותפיצו

וגם עמוד הפייסבוק של הבלוג משווע לליק הקטן והחשוב של כל אחת ואחד מכן/ם – ואם תרשמו לרשימת התפוצה של הבלוג – בכלל תקבלו הפתעה בכול פעם שיתפרסם משהו חדש 🙂

כמה רוע?!?!? הרי היא ילדה בת 17, ולמה המקרה שונה ממקרים אחרים שבהם מדברים על הצורך להגן על נערות בגילה? (איור עמוס בידרמן)

כמה רוע?!?!? הרי היא ילדה בת 17, ולמה המקרה שונה ממקרים אחרים שבהם מדברים על הצורך להגן על נערות בגילה? (איור עמוס בידרמן הארץ 18/12/2014)

ליין אפ- דעה צפונית 18.2.14

פתיחה דודי והני

שיר 1: Orphaned Land – Through Fire and Water

שכרם של בכירי המכללות הפרטיות: אור קשתי- כתב עיתון הארץ 

שיר 2: Khaled – Aicha

מגמת חיסולים במדינה: בוקי נאה   – כתב פלילים

שיר 3: Souad Massi – Ghir Enta

שיחה על אקטואליה דודי והני

שיר 4: נועה בן-שושן – האחת שלי            

פרשת אדם ורטה עוד איתנו

אדם ורטה  

מפגש סטודנטים עם אבו מאזן

חיליק בר  ח"כ מפלגת העבודה ומזכ"ל המפלגה

שיר 5: מייק קרוצ'י-מאמא

ספורט

דניאלה סמרי- ערוץ ספורט 1

שיר 6: Soleils 1 2 3 Cheb khaled,Faudel – la camel

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • נועם לסטר  ביום פברואר 19, 2014 בשעה 5:13 pm

  הני, שתה כוס מים. ותודה על הראיון עם אדם ורטה. אדם מדהים.

 • Sam  ביום מאי 2, 2014 בשעה 6:25 am

  זוהי מתנת האשכנזים למזרחים ב"יום השואה" 2014
  .
  הקלטת שיחה של האשכנזי טוקוביץ' (שינה ל"סטרלינג") עם הפילגש שלו דלפה לציבור בעולם ביום שבת האחרון ובה האוליגרך המליארדר בעל קבוצת ה-(NBA) מתבטא בגזענות מבחילה ומזעזעת בהיקפה, ומנסה להצדיק זאת בין השאר ביחס היומיומי הגזעני כלפי המזרחים ב"מדינת ישראל", בבחינת: זו דרכו של עולם, כך היא החברה והתרבות בה אנו חיים וצריכים להתאים עצמנו ולהתנהג כמו כולם. כפי שמנסח זאת האשכנזי פיליפ וייס: "נראה שסטרלינג עושה רציונליזציה לגזענות שלו על ידי השוואתה ליחס כלפי יהודים מזרחים בישראל" (http://mondoweiss.net/2014/04/sterling-reportedly-israeli.html).
  מפניני "סטרלינג": "זה העולם! אם הולכים לישראל פשוט מתייחסים לשחורים כמו לכלבים". הם מכנים אותנו מזה כמאה שנים: "השחורים", "השוורצעס", "שוורצע חייע", ככאלו שצריך להתייחס אליהם ככלבים כי ככה זה וזהו, וסטרלינג מודיע לבחורה שהוא מעדיף להפרד ממנה אם היא לא תתאים את עצמה ותתנהג כך גם.
  סטרלינג מנסה לאסור על הפילגש שלו להראות עם כל מי שאינו לבן ולפרסם באינסטגרם תמונות שלה איתם, כולל עם מג'יק ג'ונסון. כשהיא שואלת אותו "האם היהודים השחורים שווים פחות מיהודים לבנים?" הוא עונה: "במאה אחוז … במאה אחוז".
  בהמשך השיחה משווה האשה את האידאולוגיה של סטרלינג לזו שהובילה ל"שואה" ומעמתת אותו עם השאלה.
  הדברים מופיעים בחלקה השני של ההקלטה:
  http://deadspin.com/exclusive-the-extended-donald-sterling-tape-1568291249
  זה החלק הראשון:

  .
  הרמאות כפרקטיקה יומיומית – הכיצד ייתכן שבערב יום השואה לא ידעתם מזה כלל? זו הסיבה: במדיה האשכנזית/"ישראלית" בעברית מצאתי רק ידיעה קטנה ב"ידיעות אחרונות" המספרת סיפור אחר ושקרי לחלוטין על איזה בחור שמוצג כאמריקאי, אחד סטרלינג, שאמר משהו גזעני כנגד אפריקאים-אמריקאים והוענש ונקנס – וזהו, ללא קיום חובת הדיווח הישר הבסיסית לציבור בהעברת התוכן האמיתי של דבריו וזהותו האמיתית המלאה. באותם כלי מדיה באנגלית זה שונה לגמרי. "טובי בחוריהם" שומרים ב"גבורה" ובערמומיות, בגאון ובגאונות (…), על הפרקטיקות הטוטליטריות של היישות הציונית הסובייטית. ברור לי לכן, אגב, וזה מבני, כי אין סיכוי לעולם שתהיה נוכחות מזרחית משמעותית במדיה בארץ אי פעם, שהיא תנוהל על בסיס מריטוקרטי שווה הזדמנויות, ולו רק כי מזרחים כמובן לא ישתפו פעולה עם פרקטיקות רמייה כאלו שעיקרן שעבודם שלהם עצמם. על כן לנצח ידאגו האשכנזים להשאירם בחוץ ולתלות זאת ביכולת באופן שקרי. ברור לי ממעשים כגון אלו, כשמש בצהרי היום, כי האשכנזים לא באמת רואים עתיד משותף אמיתי עם המזרחים (או אם אף קולקטיב אחר). אלא ככלביהם. בבירור אין לזה שום קשר לכישורים או תרבות אלא רק לפילוסופיית חיים המקדשת את ערך הממון מעל כל ערך אחר (שכולל חלוקת המשאבים המשותפים). כמו ערכי החיים למשל. חייהם של המזרחים ואיכותם שווים כקליפת השום בעיניהם.
  "ידיעות אחרונות" באנגלית:
  "בעל הקליפרס: מתייחסים לשחורים בישראל כמו לכלבים", "ההקלטה המורחבת של דונלד סטרלינג מראה אותו מבטא הערות גזעניות נוספות, מזלזל ביהודים שחורים וטוען שהם שווים פחות מיהודים לבנים במהלך שיחה עם חברתו", "בערב יום השואה הבעלים היהודי של הלוס אנג'לס קליפרס ממשיך להסתבך בסקנדל גזעני". "…מזלזל ב'יהודים שחורים' וטוען שהם שווים פחות מ'יהודים לבנים'…".
  http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4513896,00.html
  .
  "הארץ" באנגלית:
  "הקלטה חדשה: בעל קבוצת האן.בי.איי סטרלינג אמר לחברתו שבישראל מתייחסים לשחורים כמו לכלבים", "הבוס של קבוצת הקליפרס השתמש בהשוואה כדי להצדיק את דעותיו על אפריקאים-אמריקאים שעוררה זעם, אפילו אובמה נאלץ להגיב".
  http://www.haaretz.com/news/world/1.587665
  ה"ג'רוסלם פוסט" באנגלית:
  "בעל הקליפרס אומר שמתייחסים לשחורים בישראל כאל כלבים".
  http://www.jpost.com/Sports/Clippers-owner-says-blacks-in-Israel-treated-like-dogs-350640
  "טיימס אוף יזראל", אנגלית:
  "בעל הקליפרס: מתייחסים ליהודים שחורים כמו לכלבים בישראל", "הקלטה מורחבת שפורסמה על ידי (Deadspin) מציגה את דונלד סטרליג משתמש בגזענות הישראלית כדי להגן על דעותיו שלו על שחורים".
  http://www.timesofisrael.com/clippers-owner-black-jews-treated-like-dogs-in-israel/#ixzz30Kduo4mN
  .
  ברור לי גם שהמאמר הזה של אשכנזי בשם אליהו פינק ב"הארץ" (http://www.haaretz.com/blogs/the-lighthouse/.premium-1.587831) – באנגלית – אינו מורכב בדיוק ממילים של אמת, אלא נסיון לצמצום נזקים בלבד (damage control). דברים שנכתבו כדי לצמצם נזקים בקרב הציבור הכללי בעולם, הסתרת האמת מהם על מציאות המזרחים בארץ תוך הטעייה שקרית פר-אקסלנס בסגנון מניפולטיבי אשכנזי ציוני ידוע. הוא מנסה למכור שאין שום גזענות מבנית בכל תחומי החיים והסטוריה ארוכה דחוסה ומתועבת בנידון, כמו גם תעמולת דה-הומניזציה גזענית 24/7 שלא מאפשרת למזרחי/ה לנשום לרגע אוויר חופשי במדינה הזו כבני אדם נורמלים. לא, המזרחים לא חיים תמידית עם יחס של כלבים ב"ישראל", זה רק איזה משהו קטן שקורה לפעמים בתוך "הקהילה", זה לא קיים וסטרלינג הוא חסר מוסר שאינו מדייק בדבריו.
  הוא מנפק מספר מילים ראשוניות כדי לשוות אמינות לדבריו וללכוד את תשומת לב הקוראים: "האמת המכוערת מאחורי ההערות הגזעניות של דונלד סטרלינג", "יחס אשכנזי לא צודק כנגד יהודים ספרדים הוא דבר רווח. הדוגמאות רבות". אך ההמשך מניפולטיבי באופן הערל הרגיל.
  .
  כרגיל, בשגרה פושעת שהיא מתועבת בפני עצמה, אף אשכנזי/ה נושא תפקיד אחד ויחיד בעולם כולו לא מגנה את הדברים ואת הבחור. לא רק זאת, כפי שראינו מסקירת המדיה הם גם מרמים כדי להסתיר את הדברים מהמזרחים בישראל. וכמובן שהם מדברים על האירועים הללו מאחורי גבינו מבלי לגלות לנו על כך ודנים בכך עם חבריהם ומכריהם. אנו רואים כי כ-ל האשכנזים כ-ו-ל-ם בוחרים בהסכמה שבשתיקה עם הדברים ותמיכה שבשתיקה בהם, או נסיון להציגם בצורה שקרית, אף על פי שאותו סוג אנשים יתקפו אותך באלימות וטרור "עד זוב דם" בדרישת גינוי על דברים פעוטים ולגיטימיים ביותר. כולל בני ובנות זוג אשכנזים/יות של מזרחים/יות שמעולם, אף לא אחד/אחת מאלו, גינו ציבורית אפילו אחד מפשעי השנאה האשכנזים המרובים והתכופים כלפי מזרחים. גם ה-(ADL) אינו מגיב כראוי לפשע שנאה חמור מאוד זה, ומוכיח בזאת שוב, בפעם המי-יודע-כמה, שהוא בסך הכל אירגון שניתן לסכמו כמפעל רמאות בעל אג'נדה סמויה, שונה מזו המוצהרת. האירגון הזה לא הגיב כלפי, שלא לדבר על פעל כנגד, רבבות פשעי השנאה החמורים של אשכנזים כלפי מזרחים מעולם במאה שנות קיומו (שלא לדבר על פשעי הגזענות המזעזעים של האשכנזים כלפי הפלסטינים, או גם כלפי נוצרים ואחרים) בניגוד למטרותיו וסיבות קיומו המוצהרות בהן הוא מתנאה, ועבור העבודה להגשמתן הוא מתוקצב במאות מליוני דולרים, ללא הצדקה וכיסוי.
  .
  רשימה של ההתבטאויות הגזעניות, פשעי השנאה, בעבר, של עלוב הנפש המחליא הזה כלפי היספנים, אפריקאים, אסיאנים:
  http://deadspin.com/your-complete-quotable-guide-to-decades-of-donald-sterl-1568047212
  ב-2003 הוא נתבע לדין על אפליה בדיור עקב הוראות שנתן לצוות חברת הנדל"ן שלו שלא להשכיר לאנשים ממוצא היספני ואפריקאי.
  http://www.newsmax.com/Newsfront/NBA-Donald-Sterling-Adam-Silver/2014/04/29/id/568422#ixzz30KuZPRpM

  אובמה, מג'יק ג'ונסון, שאקיל אוניל ועוד רבים וטובים מגנים ותובעים ענישה, צדק.
  האן.בי.איי. אולץ בלחץ הציבור האמריקאי לחסום את סטרלינג מהליגה לכל חייו ולקנוס אותו ב-2.5 מליון דולר אך טוען שאינו יכול להכריחו למכור את הקבוצה.
  http://nws.mx/1kemCDZ
  .
  בארץ, בהשוואה, מדינת הבלהות האשכנזית, ממלכת הגזענות ואי הצדק העולמית, דרום-אפריקה של ימינו, הקולקטיב האשכנזי מונע בבריונות ועל ידי מניפולציות מגוונות, מהחברה הישראלית למצות איזשהו דין עם פושעי שנאה אשכנזים המבצעים השכם והערב פשעי שנאה באותה רמת חומרה וחמורים יותר, ולשלם את המחיר הצודק והמלא על פשעי השנאה האלו שלהם. כמו זה של פיני גרשון למשל. ולהיפך וחמור מכך, האשכנזים השתמשו באלימות ממוסדת כדי להגן עליו ולקדם אותו, ואף הפכו אותו ל"גיבור לאומי" (איזה לאום? כמובן שלא היהודי, כמובן שלא של עם ישראל). האשכנזים נושאי התפקידים, האמורים לשרת את כלל החברה הישראלית ללא משוא פנים שיתפו פעולה עם פשע השנאה שלו: הפסאודו-מדיה, מערכת הפסאודו-משפט, הפסאודו-פוליטיקאים, וכו'.
  פיני גרשון – וידאו של "נאום המוקה":

  פיני גרשון: "השחורים הם כמו עבדים", "מאמן מכבי ת"א הוזמן לפני מספר חודשים להרצות בפני פורום ניהולי בכיר. במהלך ההרצאה שטח המאמן את משנתו על שחקנים שחומי עור: 'יש שחור ויש מוקה. המוקה הם יותר חכמים, השחורים הם באמת טמבלים'" ועוד.
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-867828,00.html
  .
  אנא השוו זאת לדוגמא לביקורת לגיטימית מנומקת, לא פשע שנאה גזעני, של מומחה מכובד לכלכלה, איש מקצוע מוערך ביותר בתחומו ואזרח למופת, פרופ' שלמה מעוז. לרצח האופי המטורף שעשו לו האשכנזים, לתוקפנות, ללינץ', לפגיעה המיידית בפרנסתו, בחייו, בשמו הטוב, בסערת תוקפנות אמוק רצחנית שאליה התגייס הקולקטיב האשכנזי כולל כלי המדינה שבידו, לדריסה, לרמיסה, לאופי האלים, למיידיות, דקות לאחר סיום הרצאתו, מבלי שאף מזרחי, או מזרחים, יכלו לקום להגנתו ולעצור זאת. וליישם צדק. פן יותקפו באותה אכזריות, לא צודקת, אלימה, וחייהם וחיי היקרים להם יוכלו להנזק קשות גם כן.
  האם יש במוחו של מישהו ספק שניצב לפנינו קולקטיב אשכנזי המשעבד ומשפיל תדיר בתוקפנות אלימה קולקטיב אחר, שמדוכא על ידו ותחת מגפו עד עפר על רקע גזעני? לא יכול להיות שום ספק, יש בפנינו עובדות ברורות. האם לא בנראטיב שכזה בדיוק דורשים מאיתנו האשכנזים להאמין ללא שום הרהור ספק, שכך זה היה עבורם בגרמניה ושהוביל ל"שואה"?
  לאור התנהגותם ופילוסופיית החיים הגזענית הקולקטיבית של האשכנזים במאה השנים האחרונות, לי כיהודי, כמזרחי, החש על בשרו מידי יום, ובמשך שנים ארוכות, את שבט הגזענות האשכנזית הקיצונית החולנית, יש את כל הסיבות המבוססות שבעולם לפקפק בנארטיב "השואה" האשכנזי, כי הוא נראה בלתי אמין בעליל כפי שהם מציגים אותו.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: