הבן של אמא ואבא שלו – נותן מתנת יומהולדת לאבא שלו…

מי שמכיר אותי יודע שאני ראש וראשית אבא! לא סתם אלא אבא גאה מאוד!

הרבה רואים אותי בעיר מסתובב עם שני הבנים שלי ושואלים כל הזמן אתה בבית? ואם יש פגישה ואני קובע עד 2, אז ב-2 אני בורח כי הילדים מחכים! למה? ובכן כי אני רוצה להיות כמה שיותר בבית – למה? כדי להיות עם החברה והבנים שלי…אני אוהב להיות איתם. עם אביבה, חברה שלי, אוהד ועידו הבנים שלי. זה המקום הכי נוח עבורי בעולם, יש לי עונג לא מוסתר כשאני איתם, אני אוהב את הנוכחות שלהם סביבי, את השיחות שלי איתם ובעיקר את המרחב המשותף של כולנו! הכי טוב בעולם!

עם ילדים זה קשה, בדרך כלל לוקח זמן עד שרואים את פירות העבודה הקשה של ה"השקעה" בהם. יש בדרך ההורות גם המון תסכולים – אך השנה נראה לי שאביבה ואני קיבלנו מתנה מיוחדת ולי זה יצא בול לרגל יום הולדתי. ממש כמה ימים לפני אוהדי שלי, שלומד בעירוני א' העלה את ההצגה הראשונה שהוא ביים והמחיז – "קשיי קליטה". הייתה אווירה בבית של משהו מיוחד, שיחות אין סוף, דיבור עם המשוררים שאת שיריהם הוא עיבד למחזה, לחץ לגבי ה"מוצר הסופי" – אך כל אלו נמוגו ומיום שלישי ישבנו מרותקים כולנו במשך שלשה ערבים ונהנו מההצגה המדהימה וגם מהתגובות של הורים, מורות/ים, ילדות/ים וחברות וחברים.

קשיי קליטה - הצגת בבימויו של אוהד זלצר זובידה

קשיי קליטה – הצגת בבימויו של אוהד זלצר זובידה

ואז כדובדבן שעל הקצפת קיבלנו את המוסך של סוף השבוע של ידיעות תל אביב שאליו ראיינו את אוהדי – ישבנו אביבה ואני בקפה השכונתי והתמוגגנו – זה היה פשוט מדהים.  נשבע שגם אני נפעם מהרהיטות והרעיונות שהוא מעלה, ואני אבא שלו! ואוהדי? הוא בינתיים ישן לו לאחר מסיבת הפקה פרועה ביותר ולילה של שחרור מהלחץ של החודשיים האחרונים.

השמיניסט אוהד זלצר זובידה מעלה בעירוני א', מעוז האליטיזם, מחזה על קיפוח עדתי שמבוסס על שירי קבוצת ערס פואטיקה!

השמיניסט אוהד זלצר זובידה מעלה בעירוני א', מעוז האליטיזם, מחזה על קיפוח עדתי שמבוסס על שירי קבוצת ערס פואטיקה!

זעקה חדשה בעירוני א'

זעקה חדשה בעירוני א'

מי שמכיר אותי יודע שאני אדם לוחם, לא מוותר ולא מחבב פשרות שאינן לרוחי ובנוסף לכל אלו אני לעיתים קרובות גם קשה מאוד ברמה האישית. אני גם לוקח כמעט הכול פנימה, לכל מקום אפשרי לב קיבה כליות ועוד, ומנסה שלא להראות זאת. אבל, למזלי יש מי שמציל אותי על בסיס יומי – אביבה, אוהד ועידו – אז היום ביומהולדת שלי – אני רק רוצה להגיד תודה 🙂

הני

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

  • מיכאל מירו  ביום אוקטובר 25, 2014 בשעה 8:46 am

    פוסט של שפיות…כולם רצים לבנות זוגיות ומשפחה ושוכחים במהירות ונספגים בסביבה, בעבודה, עם חברים ועם הכל רק לא בבית. החום השופע מהדברים שלך צריך להיות התנהלות רגילה ושגרתית אצל כולם. הלוואי והדברים שלך יהוו אות ומופת.
    ולעניין עצמו כל הכבוד לאוהד ולמשפחה הנפלאה שהוא חלק ממנה.

  • FLORIE OAK  ביום אוקטובר 29, 2014 בשעה 10:55 pm

    מזל טוב ליום ההולדת, ושתמשיך לקבל עוד "מתנות" מרגשות וטובות מבני משפחתך ואוהביך

טרקבאקים

  • […] ושני היות ואני יודע שזה פוסט ארוך ואנשים לא ירצו לקרוא, ולא יבינו שההכרה היא הדרך הראשונה לפתרון שני דברים – על מנת לבקש צדק אתה לא צריך לשנוא את הצד השני, שתיים לגדל ילדים לחשוב נכון זה חשוב כי הם התקווה לפתרון! הנה הילד גמוגם שלי אומר את דברו בעניין! […]

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: