עכשיו אחרי שטחנו את כל השחורים – מה?!?!?

אתמול היה לי יום קשה מאוד!!! לא יודע לא הצלחתי להירגע, למרות ששיננתי לעצמי אתה חייב ללכת לישון – יש לך יום ארוך, אתה מלמד שום דבר, לא ידוע מה קרה, אולי עצבים אולי אדרנלין – אבל זה היה אחד הלילות הקשים שלי בתקופה האחרונה…

אז מה היה לנו שם?

זה התחיל בתקשורת שהייתה על סף הבושה! זה הזכיר לי במקרים רבים את הסיקור של ההפגנות בסיאטל נגד ארגן הסחר העולמי בשנת 1999. בהתחלה הכול היה מגניב, כל עוד הכול בתנאים של המשטרה, וכולם שיתפו פעולה, עד לרגע שבו זה קצת חרג "מכללי הטקס" הקבועים. נשבר איזה חלון, כולה חלון ראווה!!! וזהו זה היה ההתחלה של הסוף – באותו הרגע המשטרה הורידה את הכפפות, איבדה את הנחמדות ויאללה לקרוע למפגינים את הצורה…ואני כבר כתבתי על זה….

אז מה היה לנו בישראל?

 • סגרו את איילון, אז פתאום זה אנרכיזם! למה? כי מאחרים הביתה בכמה דקות – ולא נראה את מנת הריאלטי היומית שלנו! והתגובות שאלוהים ישמור גזענות מעורבת בשנאה!
 • כשהם לא הפסיקו לפי "בקשת המשטרה" שעוד הייתה "אדיבה" בשלבים אלו של ההפגנה, כי זה לחם חוקם אדיבות, בעיקר כלפי אתיופים וערבים, התחיל הגל השני – מתקפה על בסיסי ההפגנה – "זה הכול הקרן החדשה" אלו הם "ארגונים חברתיים שמאלניים" ועוד מיני שטויות מטומטמות! והכול בתקשורת על ידי אנשי תקשורת ופוליטיקאים חצופים. המדהים הוא, שהישראלים ממצוא אתיופי חבשו על גופם דגלים והדגישו שוב ושוב את שרותם הצבאי!!! אז מחד שיבחו אותם על זה ומאידך צרחו "הקרן החדשה" נו טוב יש לנו "שד חברתי חדש!"
 • ואז, הם החליטו שלא די בכך, החלה צעדה לכיוון ככר רבין, ושם, ממש מתחת למצבה עליה נכתב כאן נרצח ראש ממשלת ישראל – ושם ניסו להטיף על סבלנות וסובלנות – החלה הציד! הסזון השני! וכאן אין תרוצים – כי יש תמונות ובהם רואים את כל צמרת משטרת ישראל יושבת בתוך "חדר הפיקוד הקדמי" בתוך בניין עיריית תל אביב – והם הורו לאנשי המשטרה – רימוני הלם, גז מדמיע, גז פלפל, אלות, מכות רצח, מעצרים, זרנוקים של מים וצבע על מפגינים שקטים שישבו במעגלים – ומה הם ציפו שיזרקו לכיוונם פרחים????

 

ככה נראו הנפגעים של ההפגנה...וכך נראים אמצעי פיזור ההפגנות של משטרת ישראל

ככה נראו הנפגעים של ההפגנה…וכך נראים אמצעי פיזור ההפגנות של משטרת ישראל

 

ובכול אותה עת נמשכת לה הבושה, והטלוויזיה מדווחת "המפגינים מתפרעים" "אלימות" ועוד מיני ניסיונות לעשות דה-לגיטימציה לבנות ולבנים שלנו. ואני יושב ורואה מולי את הילדים שלי, נטחנים על ידי המשטרה והלב נשבר לי – ואני לא מבין איזה אידיוטים ערלי לב יושבים להם באולפני הטלוויזיה ואומרים את מה שהם אומרים – ואז אני מבין, הם הרי עברו את הסוציאליזציה של המדינה, הם אלו שכול פעם צועקים "השד העדתי" הרי אלו הם אותם עיתונאים (ראה ערך אורלי וגיא) שאומרים למזרחים בחייכם, אנחנו לא מבינים על מה אתם מדברים – זו אותה תשקורת – שעושה דה-לגיטימציה לכל ניסיון מחאה בחברה הישראלת! גועל נפש!

 

חרפתה של התקשורת הממוסדת הישראלית נחשפת שוב בפני כל הקהל

חרפתה של התקשורת הממוסדת הישראלית נחשפת שוב בפני כל הקהל

והלב שותת דם…העיניים רואות ומנסות להכיל…ואני עדיין לא מצליח לכבות את הראש…

 

זוהי ככר רבין ואני מזכיר שם נרצח ראש ממשלת ישראל - רקאו לזה "היום בו נרצחה הדמוקרטיה הישראלית..." ובכן אתמול היא נקברה קבורת חמור!

זוהי ככר רבין ואני מזכיר שם נרצח ראש ממשלת ישראל – רקאו לזה "היום בו נרצחה הדמוקרטיה הישראלית…" ובכן אתמול היא נקברה קבורת חמור!

 

שלוש בבוקר, מתכתב בטלפון עם חברים, הם מנסים להרגיע, מרגישים שכבד עלי היום, אומרים שצריך לשמור על כוחות למחר, אני לא מצליח לישון…שמי תל אביב מלאים במסוקים, אוויר הלילה שבדרך כלל מלא בריח ים כבד, יש ריח חריף של אבק שריפה מעורב בריח של כימיקלים – העיר שלי, המדינה שלי – שורפת את הגשרים איתי ועם החברה שלי! אני נכנס למיטה ומנסה להרגע…המסוקים משגעים אותי….זה לא נורמלי, מישהו פשוט איבד את החלק במילון עם הערך דמוקרטיה! מותר לחסום כבישים, מותר לעצור תנועה זה לגיטימי! אסור, להכות, אסור להשליך רימוני הלם על מפגינים! המשטרה אינה כוח האכיפה, השופט והמבצע של פסק הדין…המדינה שלי מאבדת את צלמה הדמוקרטי…ורק על מנת להמשיך לעשות דה-לגיטימציה למחאה מדווחים על נפגעים באתרי החדשות והתמונות הם רק של נפגעים שוטרים, אבל במדיות החברתיות התמונות והדיווחים פשוט שוברים את ליבי, אחי ואחיותיי שותתים דם בלי טיפול, למה כי האמבולנסים נמצאים ליד המשטרה…

אז מה כעת?

 1. רב ניצב דנינו שפיקד על "ביצועי" המשטרה חייב ללכת הביתה היום! או שישב בחדר ונזרוק עליו רימוני הלם, נרסס אותו בגז מדמיע ולקינוח לשטוף אותו בזרנוקי מים וצבע מ"הבואשית" – אני מעדיף שהוא יעלם מחיינו לאלתר!

  הנה מדוע המפכ"ל חייב ללכת הביתה! תגיד אתה נורמלי?!?!?!

  הנה מדוע המפכ"ל חייב ללכת הביתה! אלו הם חלק קטן מאמצעי הלחימה שנאספו מלב תל אביב, תגידו, צמרת משטרת ישראל בראשות המפכ"ל, אתם נורמלים?!?!?! לא היה שם צדיק אחד שאמר זה מוגזם?!?!?

 2. יש להתחיל לצרוך תקשורת בצורה נבונה, לא עוד שלטון המיצרים של המדיה המיינסטרימית אלא צריכה מושכלת של תקשורת – שהרי הם בונים את התמונות בראשנו והן שיקריות!!!!
 3. חייבים ללמד יותר על ערכי דמוקרטיה במדינת ישראל – שהרי זה היה ברור לכולם שזה לא ייגמר עם בערבים – או מבקשי המקלט – וזה גם לא יגמר בישראלים יוצאי אתיופיה – בדיוק כפי שזה לא נגמר ברצח בכפר שלם על ידי שוטרים – והרגע הזה קרב ובא!!!
 4. יש להתחיל להתארגן בכיוון שינוי מהותי של ערכי הסוציאליזציה בחברה הישראלית – כי אין דרך אחרת לשנות את המצב ומי שאומר אחרת הוא בור! חייבים להתחיל לשנות את התפיסה – כי הגזענות שעוברת במערכת בתי הספר הישראלית היא הגורם שעמד מאחורי היד שקרעה את אותו בחור אתיופי, וזו שזרקה רימוני הלם על קהל לגיטימי של מפגינים אמש – אך זו גם אותה יד שבאוקטובר 2000 ירתה על מפגינים ערבים!

  לצערי זה מתקרב שוב, ואז לא נוכל לסובב את הגלגל לאחור...

  זוהי התמונה (ארכיון ידיעות אחרונות) שחונקת אותי בכול פעם שאני מביט בה, שמעון ירוי, כנראה כבר לא בין החיים על גג הבית, נאחד בידי אחיו הצעיר משמאל, ועוד תושב השכונה כנראה — בעוד שני שוטרים עומדים מעליו, לא מרפים מהאלות, צורחים כנראה/אני מקווה לעזרה….ישראל 1982!                                             לצערי זה מתקרב שוב, ואז לא נוכל לסובב את הגלגל לאחור…

 5. חייבים לאחד מאבקים! ממש כפי שטענתי אתמול בתוכניתו של גיא זוהר כל הקהילות, מזרחים, אתיופים, להט"ב כל הקהילות המודרות חייבות לשלב ידיים כי רק כך נראה לאליטה הישראלית הגזענית שאנחנו הרוב ולא נסכים יותר להיות אסקופה נדרסת.

אלו הם ימים קשים לחברה הישראלית, אך אני מקווה ורוצה לחשוב כי מעז יצא מתוק…

 

בינתיים מילים חשובות משיר של אימורטל טכניק:

לימים טובים יותר

הני

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • שמואל כהן  ביום מאי 4, 2015 בשעה 9:06 am

  האני, האם יש לדעתך גבול שבו המשטרה מחוייבת להפסיק להכיל, והתחיל לפזר הפגנה במדינה דמוקרטית? ורק אל תגיד כשיש סכנה לנפש כי אני משוכנע שזה מה שאומרים במשטרה הבוקר. זה בטח עובר כמה שלבים מוקדם יותר. ואם שם הוא עובר, אז הטענה היא כבר טקטית על הפעלת אמצעים חמים כמו רימוני הלם במקום אמצעים של שנות השבעים כמו אלות? או שהמדינה מחוייבת לשלוח שוטרים לתפקיד של חומה חיה שעומדת במקום וסופגת בקבוקים, אבנים וכיו"ב.
  כל זאת כאשר ברור שאחינו האתיופים לא מלקקים דבש מאז שהגיעו לכאן.
  חייב לומר שהתעוררתי מבולבל הבוקר כי אין כאן רוע וטוב מוחלט אצל אף אחד מהצדדים.
  תודה ויום טוב

  • hani24  ביום מאי 4, 2015 בשעה 9:32 am

   שמואל, בדמוקרטיה מותר לחשום כבישים, בדמוקרטיה מותר להשתלט על שטחים ציבוריים! למשטרה אין כל סמכות להפעיל כח מותר לה רק לעצור ונדליזם – אתמול זה אפילו לא התקרב לזה עד לרגע שהמשטרה החליטה לכניס פרשים ולהתחיל בלוחמה בשטח בנוי נגד המפגינים….
   אני כועס, יש ורע והוא ברור, הוא ממסדי ולא אישי – ולי קצת נמאס מזה…
   נקווה לימים טובים יותר
   הני

 • מוני יקים האנטיציוני  ביום מאי 4, 2015 בשעה 9:58 am

  המשטרע כמו התיקשורת במדינת האפרטהייד הציונית בשליטת האשכנאזים הלבנים היא מכשיר ביצוע של מדיניות תיכנונית גזענית שמטרתה שמירה על יתרונות העל שהעניקו לעצמם הפולשים הקולוניאליסטים מארופה . כך היה בתקופת המעברות כך היה במרד ואדי סאליב כך היה בתקופת הפנתרים השחורים וכך היה אתמול היום ומחר . כל עוד השליטה הפוליטית המבוססת על חוסר ייצוגיות אתנית דתית ולאומית תשאיר את הכוח בידים של האשכנאזים המשטרע תהיה משטרע אלימה שתירמוס בכוח הזרוע כל מי שינסה לפגוע באיזון הלא קדוש בין העילית הלבנה האשכנאזית לבין שאר 90% מאוכלוסיית מדינת האפרטהייד שבין הים לנהר .

 • מוני יקים האנטיציוני  ביום מאי 4, 2015 בשעה 10:04 am

  כל הכבוד למקלדת של ד"ר הני זובידה שהעלה בדף שלו את הדיווח האמין היחיד שמצאתי עד כה בתישקורת הכתובה על ההפגנה של אתמול !

 • ethy ab  ביום מאי 4, 2015 בשעה 10:33 am

  תודה שהבאת את האמת.
  השינאה שיש כאן והגזענות מבישים.
  רק כוח. צדק מת מזמן. הגיזענות חוגגת.
  האלימות גוברת. רק ניצול ציני של מיטב האדם ליחידות הכי נבחרות, לזה הם טובים ולחיות בינינו לא?
  שמים אותם סליחה בגטאות. לא רוצים אותם כדירים? לאן התדרדרנו,
  אני מתביישת.
  הם יותר ישראלים מאלו שיושבים על הכיסאות המרופדים.
  בדמוקרטיה מותר להפגין, ,אחרי 30 שנות איפוק,
  יפה שיצאו להגן על זכותם להיות ככל האזרחים.
  ישראלים גאים, ללא הבדל דת גזע לאום או צבע.

 • Avi  ביום מאי 4, 2015 בשעה 11:21 am

  האשכנזים לא מתבכיינים ולכן הם נמצאים היכן שהם נמצאים. דרך אגב, גם בני עדות המזרח שהפסיקו להתבכיין הצליחו יפה מאוד בעסקים ופוליטיקה. גם תורם של האתיופים יגיע. הם יבינו שמי שמתבכיין לא יגיע לשום מקום ומי שעושה מצליח או לפחות לא נשאר במרכז הקליטה.

  • עוזי קטן  ביום מאי 5, 2015 בשעה 8:02 am

   לאבי, כל המתבכיינים שכחו מאיפוא הם באו ולמה בכלל הם עלו לישראל.

   קח לדוגמא: הני זוביידה ומשפחתו עלו לישראל מעירק בתקופה קשה ואכזרית עבור היהודים, בה היהודים נושלו מנכסיהם, נעצרו ועונו באשמות שווא, וחלקם חוסלו או ניתלו בכיכר העיר.

   שם בעירק, הני זוביידה לא היה יכול לצעוק קיפוח ואפליה כי היו מחסלים אותו יחד עם משפחתו!!!
   כאן, בישראל הוא חבר לקבוצת אנרכיסטים אנטיציונים, סייעני אוייב, קיצוניים ויחד איתם הוא מנהל מלחמה נגד אשכנזים צאצאיהם של ניצולי שואה.

   אני בטוח גם שיהודי אתיופיה סבלו מאוד על היותם יהודים, וישראל הייתה ועדיין המקום הטוב ביותר עבורם.

   • hani24  ביום מאי 5, 2015 בשעה 8:46 am

    עוזי אתה קצת מאבד את זה – אל
    תדבר בשמי או שם משפחתי. תמשיך ללהג בשמך ושם משפחתך ודי.

   • hani24  ביום מאי 5, 2015 בשעה 9:06 am

    ועוד דבר אם אתה כבר כותב את שמי אתה לפחות יכול לאיית אותו נכון הני זובידה…רק יוד אחת.

    • עוזי קטן  ביום מאי 5, 2015 בשעה 9:30 am

     למען הדיוק עדיף هاني زبيدة. (אני משתדל לא לסלף את אמת).

     • hani24  ביום מאי 5, 2015 בשעה 10:55 am

      עוזי אני מודה לך שאתה מלמד אותי את שמי – ועדיין אתה מסלף את שמי תקן ודי. נראה לי שבמהלך הויכוח קצת איבדת את הראש נסה לשמור עליו גם בכתיבה וגם בתגובות. יותר לא נכנס עימך לדיון בשל תגובותיך הלא אינטלגנטיות. בברכת יום נעים המי

      • עוזי קטן  ביום מאי 6, 2015 בשעה 8:07 am

       הני "המאבק" שלכם לצדק חברתי נטול כל בסיס מוסרי/ערכי ומתבסס על שקרים.
       אתם מתנגדים למדינה יהודית, מתנגדים למדינה ציונית, חותרים לחיסולה של מדינת ישראל דרך מסיכת הסוציאליזם/קומוניזם ודרך ליבוי יצרים ומלחמות בין היהודים, נלחמים ב"גזענות" של מי שהוריו ומכריו נספו בשואה.
       ובנוסף מתגובותיך ותגובתם של אנטיציונים בבלוג שלך עולה ריח חריף של התנשאות אליטיסטית.
       אכן, אני, בתור מזרחי יליד עירק, שעלה לישראל ב 1971, מביע אכזבה עמוקה ממך וממה שאתה מייצג.

   • סמדר שלום  ביום מאי 26, 2015 בשעה 1:05 am

    אתה טיפש מטופש
    ראשך מלא קש

    • סמדר שלום  ביום מאי 26, 2015 בשעה 1:09 am

     זה לעוזי הקטן כמובן

     • עוזי קטן  ביום מאי 26, 2015 בשעה 5:56 pm

      הפה המלוכלך שלך מעיד כמובן על הרמה הנמוכה שלך, גסות הרוח, וגם על הרמה של כל הבלוג הזה.אצלכם, כשנגמרים הנימוקים מתחילות הקללות.ולשיטתכם, מי שגס יותר בקללותיו הוא כמובן יותר אינטלגנט, ולא חסרות דוגמאות.

      כל מי ששכל בראשו מבין, שהדרך שלכם להילחם בגזענות היא על ידי גזענות הפוכה, שנאת האשכנזים ותרומתם לתקומת המדינה , שנאת המערב והקידמה שהוא מביא איתו, וזו למעשה גזענות לשמה. אתם מעדיפים בישראל את דע"ש ה"נאור" מאשר מדינה עם הפנים למערב.

      כן, אתם בעצמכם אנשים גזענים! אתם ערימה של אנשים חסרי דרך ושלעולם לא תצליחו כי מאבקכם נטול כל מוסריות.

   • סמדר שלום  ביום מאי 26, 2015 בשעה 1:06 am

    טיפש מטופש
    ראשך מלא קש

 • מוני יקים האנטיציוני  ביום מאי 4, 2015 בשעה 1:19 pm

  האשכנאזים לא מתבכיינים משום שמערכת גזענית שלימה עובדת למענם ולמען שימור מעמד העל שהועידה להם הציונות במדינת האפרטהייד .

 • מוני יקים האנטיציוני  ביום מאי 4, 2015 בשעה 1:34 pm

  כעת ריבלין הטיפש מורח את השקרים המקובלים של ציונות הרשע "נעשו טעויות" תדע לך ריבלין טעויות סידרתיות הן מדיניות תיכנונית לכל דבר ! כל האשכנאזים תומכים במדיניות גזענית זאת !

 • אבנר  ביום מאי 4, 2015 בשעה 1:56 pm

  המפגינים אתמול בתל אביב נולדו וגדלו במדינת ישראל שבה שולטים כבר קרוב ל40 שנה מפלגות הימין בשיתוף ש"ס והחרדים.

  זאת אמורה להיות הכתובת לטענות שלהם וזאת הייתה אמורה להיות המטרה שמסמן הני.

  אבל בשביל זה צריך אומץ לב – לשחות נגד הזרם, להגיד את מה שלא צפוי ממך, לכתוב דברים בניגוד למליה החברתית שלך , הרבה יותר קל לטחון שוב את הקלישאות הלעוסות לעייפה על "אליטות" והמנטרות השחוקות על "אשכנזים" וללכת לישון בתחושה שאתה צה-גוורה ולהתעורר בבוקר ולראות שכלום לא השתנה וגם לא ישתנה.

 • מוני יקים האנטיציוני  ביום מאי 4, 2015 בשעה 2:10 pm

  מבחינת הגזענות האשכנאזית אין הבדל מהותי בין ימין לבין שמאל או סמול כי האשכנאזים והחלוקות המדומיינות אינה מונעת מהאשכנאזים להיות מתואמים חזיתית נגד כל הלא אשכנאזים !

 • מוני יקים האנטיציוני  ביום מאי 4, 2015 בשעה 2:15 pm

  אבנר שוכח בקריצה את האמת ההיסטורית שהימין רק ממשיך את המדיניות האשכנאזית של מפא"י ההיסטורית והניסיון הילדותי של אבנר לנצל את המצב להסתה נגד הימין הוא מעשה ריאקציונרי קולוניאליסטי של הפרד ומשול והמזרחים היהודים כמו גם הערבים הפלסטינים יודעים שעלייה לשלטון של ממשיכי מפא"י לא תשנה את המדיניות הציונית אשכנאזית .

 • הדס  ביום מאי 5, 2015 בשעה 8:23 am

  הנחמה הדקה היחידה שיש בימים האלה היא בבלוגים כאלה, שמאפשרים ראיה מפוכחת על המציאות הקודחת במדינה הזאת .

  • עוזי קטן  ביום יוני 13, 2015 בשעה 3:42 pm

   הנה דוגמא לראיה מפוכחת של המציאות:
   שוטר ישראלי שצולם מכה אתיופי משלם מחיר אישי כבד כשהוא מפוטר בבושת פנים מהמשטרה ופורצת מהומת עולם על טענות של גזענות המשטרה כנגד האתיופים.
   רק בימים אלו התפרסם חלקו הראשון של הסרטון בו רואים בבירור שלפני שהשוטר ביצע נוהל מעצר חשוד כנגד החייל האתיופי, החייל נתן אגרוף לפניו של השוטר לאחר שהשוטר הסיט את אופניו של החייל וזאת על מנת למנוע ממנו להגיע לאזור חפץ חשוד.דנינו נכנע ללחץ הציבור והשליך את השוטר מהמשטרה.
   הנושא נבדק בימים אלו במח"ש לאחר שהשוטר הצהיר קבל עם ועדה שמניעיו לא היו גזעניים והוא היה פועל כך מול כל אדם.
   אני מאחל לשוטר שביצע את עבודתו נאמנה שיחזור כמה שיותר מהר למשטרה ושדנינו יסולק ממנה בבושת פנים. כמו כן, אני מאחל לעיתונאים שסילפו את האמת וגרמו למהומת עולם שייתנו את הדין על כך.
   ולהני זובידה אני מאחל שישכיל ללמוד ולחקור דברים ושלא ימהר לפרסם סתם דברי בלע בבלוג שלו.

 • מוני יקים האנטיציוני  ביום מאי 5, 2015 בשעה 1:33 pm

  אין תיקשורת ישראלית אבל יש תישקורת אשכנאזית גזענית וסלפנית

 • מוני יקים האנטיציוני  ביום מאי 6, 2015 בשעה 12:27 pm

  עוזי הקטן עיראקי מוורשה

  • עוזי קטן  ביום מאי 10, 2015 בשעה 10:41 am

   המלחמה שלך בגזענות היא חולנית ועוברת דרך שינאה עיוורת של כלל האשכנזים. אתה שמי וגם אנטישמי. אתה חולה בשינאה עצמית ועלול להדביק אחרים שאימצו אותך אל חיקם. וחוץ מזה, אתה בכלל לא אינטליגנט וזאת בלשון המעטה.

 • מוני יקים האנטיציוני  ביום מאי 11, 2015 בשעה 3:11 pm

  עוזי הקטן אין שכל אין כאבי ראש !!!

 • מוני יקים האנטיציוני  ביום מאי 15, 2015 בשעה 11:23 am

  כמו שארופה הקיאה את הכוזרואשכנאזים הבוגדניים למזה"ת

  • עוזי קטן  ביום מאי 15, 2015 בשעה 12:29 pm

   אירופה לא הקיאה את יהודיה אלא השמידה שישה מיליון יהודים!
   זה באמת מספר יותר גדול ממה שהבינה 'שלך יכולה להכיל בדיוק כמו כל מכחישי השואה למיניהם.
   מקומך בארץ הדע"ש ויחד איתם תוכל להגשים את חלומותיך הכמוסים…

 • מוני יקים האנטיציוני  ביום מאי 15, 2015 בשעה 11:33 am

  נחשו מיהו עוזי הקטן ???? הוא לא בדיוק בכור הבנים !

 • מוני יקים האנטיציוני  ביום מאי 18, 2015 בשעה 7:19 pm

  במלחמות בארופה נהרגו במאה העשרים כשמונים מיליון בני אדם מתוכם 5.8 מיליון כוזרואשכנאזים וכמאתיים אלף יהודים אבל כמובן שנתונים ועובדות לא מעניינים אותך כשהמוח קטן מסתתרים מאחורי כינוי סתמי כדי שלא לקחת אחריות על השטויות שפולטים !

  • עוזי קטן  ביום מאי 20, 2015 בשעה 7:35 am

   דבריך הם שפל המדרגה מבחינה מוסרית, דברי הבל וריק שעולה מהם ניחוח של גזענות, הכחשת שואת היהודים, ועוד יותר גרוע הכחשת עצם קיומם של יהודי אשכנז.
   לגבי השאלה מיהו יהודי ברורה לכל בר דעת! מי שמרגיש יהודי, אימץ את המסורת היהודית, התפלל כיהודי והכי חשוב נרצח רק בגלל שהוא היה יהודי. את מלאכת איתור והשמדת היהודים ידעה המכונה הגרמנית הנאצית לבצע היטב.
   הצביעות הגדולה בבלוג הזה,(וזה בכלל לא מקרי שאתה מככב כאן) שאתם כביכול מייצגים את השחורים הדפוקים, אבל אתם הגרועים שבגזענים! אתם נלחמים בגזענות על ידי גזענות הפוכה ולא, זו לא אפליה מתקנת, זו פשוט גזענות טהורה.
   התלבשתם על מאבק האתיופים אך אתם לא באמת מייצגים אותם ואת מאבקם, וכל בר דעת שקורא את הדברים יבין זאת.

   לא, אין צורך להגיב לדבריי… במיוחד שכל תגובה שלך חושפת עוד טפח מהפנים האמיתיות והמכוערות שלכם..

 • מוני יקים האנטיציוני  ביום מאי 18, 2015 בשעה 7:21 pm

  אני מקבל את גישתו של הני לגבי עוזי הקטן ומתעלם ממנו !

 • סמדר שלום  ביום מאי 26, 2015 בשעה 1:00 am

  מילים כדורבנות,
  הלב כאב ודאב מול המראות חסרות הפרופורציות,שבה המשטרה התנהלה מול אחינו האתיופים,וחשתי צביתה בלב ,כיוון שכפרט לא יכולתי
  כלום .,וזה היה מתסכל,וכן גם לי היה קצת קשה להרדם.

  אני נהנית להקשיב לך בתוכנית הפטריוטים,אתה איש יקר,
  שאומר את אשר על ליבו מבלי לעשות חשבון ועל כך אני גאה בך
  וש"ייקפצו "כל הציניקנים למיניהם,
  גאה בך.

  • מוני יקים האנטיציוני  ביום מאי 26, 2015 בשעה 8:53 pm

   הני זובידה גונב אתת ההצגה לאופורטוניסטים כמו גיא בכור שכבר 40 שנה מיתרפסים בפני כל אשכנאזי שעובר בסביבה ולמרות זאת מיתייחסים אליו בבוז ולעג .

  • עוזי קטן  ביום מאי 27, 2015 בשעה 7:52 am

   הלב כואב ודואב על פציעתם של 56 שוטרים בעת פיזור הפגנה שחסמה את דרך איילון, ועל נזק לרכוש.השוטרים אינם שייכים לכוחות החמאס והחיזבאללה או לדע"ש, הם שוטרי מדינת ישראל ביניהם יוצאי אתיופיה.
   אבל, אסור שהעובדות יבלבלו אתכם. אתם אנרכיסטים גזענים והרסניים, מחרחרי ריב, שרק יצר הנקם כנגד האשכנזים מניע אותכם.

  • עוזי קטן  ביום מאי 27, 2015 בשעה 9:05 am

   אני חשתי צביטה אמיתית בלב לעומתך סמדר שחשת רק "צביתה".

   • hani24  ביום מאי 28, 2015 בשעה 11:59 am

    נו מפלטו של הפחדן להתחיל לדבר על טעויות כתיב…
    ולשניכם, עוזי ומוני בחייכם די. פתחו בלוג ושפכו את משנתכם הדיון ביניכם כבר מיצה את עצמו, די

    • עוזי קטן  ביום מאי 28, 2015 בשעה 2:11 pm

     הני כנראה שהפעם באמת לא הבנת את הנקודה. לא מדובר רק בטעות כתיב/דיקדוק שכולנו יכולים לשגות בה, אלא על התחושה האמיתית בלב לעומת הצביעות שלכם.

     לגבי הקללות/הכפשות שאתם כל כך אוהבים לכתוב, אין לכם שגיאות כתיב, אתם כותבים אותן בצורה מושלמת.

     ולגבי מוני יקים האנטי ציוני תהאנטי יהודי, והאנטי בכלל.., עצם זה שהוא שוכן בבלוג שלך, גרם לי לשנות את דעתי הטובה עליך, למרבה אכזבתי.

 • מוני יקים האנטיציוני  ביום מאי 27, 2015 בשעה 12:08 pm

  גיא בכור דובר המשטרע מיתבכיין על מר גורלם של הסדיסטים במדים שמיתעללים באזרחים למען קידומם המיקצועי !

 • מוני יקים האנטיציוני  ביום מאי 28, 2015 בשעה 3:59 pm

  יש לעוזי בעיה עם אינטליגנציה …גיא בכור המגלמן !

  • מוני יקים האנטיציוני  ביום מאי 28, 2015 בשעה 4:00 pm

   המגלומן !

  • hani24  ביום מאי 28, 2015 בשעה 4:10 pm

   לעוזי יש בעיה נקודה.

   • מוני יקים האנטיציוני  ביום מאי 29, 2015 בשעה 4:00 pm

    הוא ילדותי וטיעוניו מעידים על אינפנטיליות מיתקדמת

   • עוזי קטן  ביום מאי 30, 2015 בשעה 8:22 pm

    הני,
    אני מודה שיש לי בעיה עם אנשים גזענים, אכולי שנאה, מחרחרי ריב ומטיפים לנקמה.ומוני הוא בדיוק הדוגמא לכך.

   • עוזי קטן  ביום יוני 10, 2015 בשעה 11:44 am

    הני מכיוון שלך הני יש בעיה אישית עם בן-גוריון, אתה דוחה אותו בכל תוקף , ונתקף שנאה וזעם מכל איזכור שלו, (וגם מוחק אותם מהבלוג שלך?) הרי לך ציטוט הסטורי ממנו, בערוב ימיו, שיש לכולנו ללמוד ממנו היום ולעתיד לבוא.

    בן-גוריון:
    "הארץ הזו שייכת לשניים, לערבים היושבים בה וליהודים בכל העולם." ~ מתוך הראיון האחרון שלו בתוכנית "מוקד"

 • מוני יקים האנטיציוני  ביום מאי 31, 2015 בשעה 12:33 pm

  גיא בכור השטינקר המיתרפס לאשכנאזים ואלה לועגים לו

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: