""בניה המובחרים" של המדינה – למול הפריפריה המודרת"

דיון הפטריוטים בנושא משפט אלאור אזריה מגיע למחוזות חדשים כשהני זובידה קובע: "זה אלה שצועקים "מוות לערבים" למול אלה שרצחו בערבים ועשו מה שבא להם בלי משפט ובלי כלום"

אם כבר צדק אז לכולם אותו הצדק!

מה עומד באמת מאחורי משפט אזריה: "זה בניה המובחרים של המדינה למול הפריפריה המודרת והחצר האחורית של המדינה" אומר הני זובידה "האלאור אזריה של המדינה האוהדי בית"ר אלה שצועקים מוות לערבים למול אלה שרצחו והרגו בערבים ועשו מה שבא להם בלי משפטים ובלי כלום. הגענו לקו פרשת המים".

כתב התביעה הצטבר למסמך עב כרס בן 145 עמודים בו התובע משתלח בחריפות בלוחם כפיר. בין דבריו, התובע מציג את הלוחם כממציא בדיות ועלילות שווא. "אזריה שיקר. גרסתו סותרת כל ממצא אובייקטיבי בשטח" טוען התובע.

התובע לא מתפשר ודורש להרשיע את לוחם כפיר בהריגה על חיסול המחבל. "אין דרך ליישב את גרסתו הסופית של הנאשם בשטח לבין דבריו בפועל, כפי שתוארו על ידי העדים. המחיש זאת יותר מכולם הוא הנאשם עצמו, כאשר טען שעדי התביעה שיקרו, ולא ניסה להסביר את פערי הגרסאות באי הבנה כלשהי. לכן, מתבקשת ההכרעה שמי ששיקר הוא הנאשם עצמו, ולא עדי התביעה כולם".

בימים הקרובים יוגש כתב ההגנה. תוכן כתב ההגנה יכיל עדויות של קצינים בכירים בצה"ל, לוחמים מהשטח, פרופסורים לרפואה, אנשי מד"א ועוד אישים בכירים ממגוון גופים שמפריכים את גרסת התביעה.
לצפייה בוידאו לחץ/י בלינק מטה:
Watch video!var w=window,d=document,e;w._fpes||(w._fpes=[],w.addEventListener("load",function(){var s=d.createElement("script");s.src="//embed.flowplayer.org/6.0.5/embed.min.js",d.body.appendChild(s)})),e=[].slice.call(d.getElementsByTagName("script"),-1)[0].parentNode,w._fpes.push({e:e,l:"",c:{"ratio":0.5625,"rtmp":0,"live":false,"origin":"http://cdn.ch20-cdnwiz.com/ch20/player.php?clipid=0_6se7gxdf&autoplay=true","key":"$412998727164381","swf":"//releases.flowplayer.org/6.0.5/commercial/flowplayer.swf","swfHls":"//releases.flowplayer.org/6.0.5/commercial/flowplayerhls.swf","adaptiveRatio":false,"clip":{"title":"ערוץ 20","sources":[{"type":"application/x-mpegurl","src":"http://cdn.ch20-cdnwiz.com/p/101/sp/10100/playManifest/entryId/0_6se7gxdf/format/applehttp/master.m3u8"}]}}});

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

  • עוזי קטן  ביום נובמבר 14, 2016 בשעה 11:09 am

    מסתבר שחוק המואזין מתפרש בעיני המוסלמים כפגיעה בקודשי האיסלאם שהיא הרבה יותר גרועה מקריאות הסתה כנגד ערבים או אף הריגתם. חוקים מעין אלה הם הדלק לאינתיפאדה הבאה והם ישמרו את ביבי בשלטון.

    עכשיו, אפשר לרדת מנושא "עשיית צדק" שכל כך מטרידה אותנו. (סליחהת מטרידה את ה"שמאל הלבן")

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: