מטומטמים שחושבים על #שמאלימין ונדפקים על שמאל ועל ימין!

שתי כתבות הדליקו לי את כל הפיוזים בדה-מרקר הראשונה של רינה רוזנברג קנדל כתבת התיירות של העיתון והשנייה של אפרת נוימן כתבת שוק הון של העיתון.

בעיתון לאנשים חושבים אפילו לא חשבו לעשות לכם איזה קישור בין הדברים ולהסביר לכם איך בגלל שרובנו חושבים כמו אידיוטים ולא מחברים את החוטים וממשיכים להצביע #שמאלימין_זה_לאהבלים ממשיכים לרדות בנו לגנוב לנו כסף מהכיס ובעיקר להפוך אותנו ליותר עניים ומוחלשים.

אז מה היה לנו שם בעיתון המודפס בעמוד 16 הופיעה הכתבה הבאה: רשות שדות התעופה חולבת את זכייני הדיוטי פרי – והמחיר מגולגל על הנוסעים מאת רינה רוזנברג קנדל

שני עמודים לאחר מכן (לא עמוד מול עמוד אלא לאחר גלילה בעמוד 18 הופיעה הכתבה הבאה: מתנת הענק של רשות המסים לקרן אייפקס: הטבת מס של מיליארד שקל במכירת תנובה מאת אפרת נוימן

שתי הכתבות פורסמו בעקבות דו"ח מבקר המדינה – שממשיך לחשוף את ערוותו של השלטון המושחת שקיים כאן. שלטון שממשיך לרדות בהמונים ולנצל את העיוורון המובנה בחברה הישראלית והנהי אחר #שמאלימין_זה_לעיוורים ולעשוק אותנו למוות.

אז על מה אני מלין?

ובכן, שתי כתבות אלו חייבות להיות מקושרות אחת לשנייה בדברי הסבר! נתחיל בעושק בשדה התעופה – "רשות שדות התעופה" היא גוף ציבורי! היינו היא שייכת למדינה, יענו לנו האזרחים. אותה רשות מנהלת משאים ומתנים מול זכיינים ברוצים לקנות מקום בקניון המטורף ביותר והמוכר ביותר במדינת ישראל נמל התעופה בן גוריון. אנשים עוד לפני שהם טסים מרגישים שהם חייבים להוציא מכיסם מאות אם לא אלפי שקלים ולקנות! מסתבר כי הרשות לשדות התעופה בשל ההסכמים הדרקוניים שלה עם הזכיינים בשדה הרוויחה רק בשנת 2015 מיליארד וחצי שקלים! ממי הרוויחו מיליארד וחצי שקלים מאיתנו האזרחים! כוס הקפה היקר ביותר במדינה! בקבוק מים תמורת 15 שקלים – ועוד מיני מיסים עקיפים!

עושקים עושקים ואז עושקים עוד קצת – נמאס!!!

אבל הם צדיקים! מה הם טוענים? ובכן הם טוענים כי הכסף ישמש אותם לבניית תשתיות תעופתיות לטובת הציבור או בעברית פשוטה יא פראיירים אנחנו נבנה עוד קניון בנתב"ג והמחירים יהיו יותר גבוהים! והמשכורות שלנו יותר גבוהות ואתם – נו את מי אתם מענינים!

רבים כועסים על הרשתות בשדה וחושבים שהם מרוויחות מהעניין אבל רק שתדעו: "בעקבות הגידול בדמי ההרשאה, ללא גידול תואם בהכנסות, ב-2015 שילמו כשליש מהזכיינים לרשות יותר מ-40% מפדיון המכירות שלהם. בחלק מהמקרים היה הפדיון אף קרוב ל-60%" המדינה שוחטת את הזכיינים ואת הצרכנים! טיפשים ומטומטמים משני צידי המתרס!

 כמעט מיותר לציין לציין אבל בכול זאת המבקר מצא כי כל המכרזים נוהלו שלא כשורה המפעילים נבחרו ללא תחרות ועוד…רפובליקת בננות.

אבל חכו!

בואו ונעבור לקומבינת אייפקס!

אייפקס זוהי אחת הקומבינות הגדולות בתולדות מדינת ישראל! זוהי פיקציה שאין מאחוריה כלום מלבד כספי בנקים ומזקיעים זרים שבד"כ אינם מסכנים כלום ומלבד תאוות בצע כלום לא מוליך אותם לשום מקום. הפרצוף היה פרצופה "השנוא" של יו"ר תנובה לשעבר ומנכ"לית אייפקס, זהבית כהן, אבל כולם שחכו את מי שהרשה לה להתנהל כחזירה – לקנות את תנובה מידי המדינה תמורת 3.85 מיליארד שקלים – ואחרי שאיפקס "חלבה" את תנובה וחליקה דיווידנד למשקיעה סך של 3 מיליארד שקלים בשנת 2015 מכרה איפקס את תנובה תמורת 8.6 מיליארד שקלים! אם נעשה חשבון פשוט

איפקס הרוויחה מתנובה תוך שבע שנים 4.4 מיליארדי שקלים!!!!!!

 

נותנים ונותנים ונותנים על חשבון הציבור מיליארדים ללא הפסקה – מושחתים נמאסתם!

נתחיל מהסוף – המדינה הטובה זו שנתנה לכולם לשנוא את זהבית כהן שכחה לציין כי האישור לעוד מיליארד שקלים מיסים שלא שולמו על הרווח העצום ניתן על ידי רשות המיסים שלנו! כולנו! בראשה עומד אחד בשם משה אשר – והוא נתן לאייפקס מתנה בסך של מיליארד שקלים! על חשבוננו! מעניין איזה תפקיד ישקל אשר ביום שיפרוש מרשות המיסים.

אבל לפני יש לי כמה שאלות!

מדינה של מטומטמים! מקבלי החלטות אידיוטים!

ראש וראשונה: למה מכרתם את תנובה? שהריח אייפקס הצליחה תוך שבע שנים לחלוב מתנובה כמעט 4 מיליארד שקלים בדיווידנדים!!! שזה אומר כ-650 מיליון ₪ בשנה שהמדינה הייתה יכולה להרוויח מתנובה! זאת במקום לחלוב את נוסעים לחו"ל ולהשקיע את הכסף תשתיות תעופתיות!

שנית: מדוע מכרתם את תנובה תמורת הסכום הדל של 3.85 מיליארד שקלים ולא המתנתם שבע שנים ואז הייתם מוכרים את תנובה במחיר של 8.6 מיליארד שקלים, יותר מכפול, לסינים בעצמכם??? האם זה אומר שנתתם למישהו על חשבוננו כ-4ץ75 מיליארד שקלים???? אם כן, מיהו אותו אדם/אנשים? ולמה הם קיבלו על חשבוננו מתנה כזו?

שלישית: מה פתאום רשות המס מחליטה לתת פטור ממיסים למשקיעים זרים שבאים לכאן ועושים על חשבוננו הון עתק? האם צריך לפטר מישהו? להכניס לבית סוהר?

 

לסיכום, אם תעשו חיבור תבינו שאנחנו מטומטמים! מישהו כאן עושה על חשבוננו סיבובי ענק של מיליארדים! בעוד חברות שלא עושות כלום חוץ מלגנוב נכסים לאומיים מרוויחות מיליארדים על גבם של משלמי המיסים ואזרחי המדינה – אותנו מכים בשוטים ועקרבים. גונבים אותנו במיליארדים במיסים עקיפים – משקרים עלינו על בסיס יומי דרך אי אכיפת חוקים בסיסיים כמו "חוק חינוך חינם" (מי שלא משלם על חינוך שיקום!!!) ואנחנו שותקים!

יש רק דרך אחת לסיים את מעגל האימה הזה – חייבים לעצור לחשוב ולהפסיק להצביע לשמאלימין – שהרי זה מתברר מיום ליום לכולם/ן #שמאלימין_זה_לאהבלים ואם נמשיך ללכת נהי אחר המנטרה הזו ירוקנו את המדינה מנכסיה – ישתו את נכסי הציבור למוות וכל העול ימשיך להיות מוטל על כתפי האזרחים! עורו! התחילו להתארגן בקרוב יש בחירות וצריך להעלות כוח חדש שאינו שמאל ואינו ימין – כוח חברתי כלכלי עם אג'נדה ברורה של ניקיון כפיים ושרות ציבורי למען אזרחי מדינת ישראל – וכוח מסוג זה לא יכול לבוא מהנציגים הקיימים כוח מסוג זה חייב לבוא מלמטה מהעם מהאנשים הטובים שנשארו במדינה ומסוגלים להוביל אותנו קדימה לעתיד טוב יותר!

שלכן/ם

הני

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s